1 TAIM, MIS MAGAMISTOAS kindlasti olema peaks

1 TAIM, MIS MAGAMISTOAS kindlasti olema peaks

Unetus on probleem, mille käes vaevlevad tänapäeval nii vanemad kui ka nooremad inimesed ning sageli on see tingitud liiga kiirest elutempost ja sellest tulenevast stressist. Et uni oleks kvaliteetne ja aitaks kehal ennast välja puhata, tasub oma magamistuppa asetada aaloe taim! See aitab ka insomnia ehk unetuse vastu.

Unetus on probleem, mille käes vaevlevad tänapäeval nii vanemad kui ka nooremad inimesed ning sageli on see tingitud liiga kiirest elutempost ja sellest tulenevast stressist. Et uni oleks kvaliteetne ja aitaks kehal ennast välja puhata, tasub oma magamistuppa asetada aaloetaim! See aitab ka insomnia ehk unetuse vastu.

Aaloe on üheks levinuimaks toataimeks, millel on mitmeid raviomadusi, nende seas aitab see taim ka une kvaliteeti parandada. Et aaloe armastab pigem jahedamat temperatuuri, on magamistuba lausa ideaalne paik selle paigutamiseks. Nimelt tuleb kõige parem uni just jahedas magamistoas, kus temperatuur ei ole kõrgem kui 18 soojakraadi.

Aseta aaloe magamistoa aknalauale ning kasta seda pigem harvem kui tihti. Küll aga mängib olulist rolli ka see, et aaloe saaks päevasel ajal piisavalt loomulikku päikesevalgust. 

Aaloe rahustab meeli ning aitab peletada stressi. 

Allikas: healthyfoodhouse