1 ÜLLATAV ASI, MIDA NAISED hommikul ärgates kohe tegema peaksid

11 kommentaari
1 ÜLLATAV ASI, MIDA NAISED hommikul ärgates kohe tegema peaksid

Hommikune meeleolu loob üsnagi suurel määral ka terve päeva emotsioonid ning mõjutab tujusid rohkem kui me seda arvatagi oskame. Inimese alateadvuse silmis on hommik just see aeg, mil keha ja meeled virguvad unest ja hakkavad kooskõlas tegutsema, ent kui emotsioonid on negatiivsed, kulgeb ka päev sellel lainel.

Hommikune meeleolu loob üsnagi suurel määral ka terve päeva emotsioonid ning mõjutab tujusid rohkem, kui me seda arvatagi oskame. Inimese alateadvuse silmis on hommik just see aeg, mil keha ja meeled virguvad unest ja hakkavad kooskõlas tegutsema, ent kui emotsioonid on negatiivsed, kulgeb ka päev sellel lainel.

Teadlased on avastanud ühe pisut ootamatu tegevuse, mis aitab hommikul paremat meeleolu luua ka siis, kui und on soovitust vähem olnud ja tuju pole just parim. Nimelt tuleks kohe peale ärkamist käia duši all ja peale seda piserdada puhtale nahale oma lemmikparfüümi! Aroomid erutavad meeli ja loovad heaolutunde just alateadvuse aspekti silmas pidades.

Kes aga parfüümi kanda ei armasta, võiks näiteks köögis valmistada kiirelt midagi sellist, mille lõhn mõjub meelierutavalt, näiteks kohv, kaneeliga hommikupuder või piparmündine kakao.

Allikas: health