Reklaam sulgub sekundi pärast

15 PARIMAT UUSAASTALUBADUST aastaks 2017

Nii uskumatu kui see ka poleks, on see pikk ja kummina veniv 2016 kohe-kohe läbi saamas ning kätte on jõudmas uus, lootustandev aastaring - 2017. Iga aasta loodame me saada paremaks, edukamaks ja targemaks ning ilmselt see alati nii ka läheb, kuid ilma eesmärke seadmata võib protsess kujuneda ebavajalikuks pikaks.

Nii uskumatu kui see ka poleks, on see pikk ja kummina veniv 2016 kohe-kohe läbi saamas ning kätte on jõudmas uus, lootustandev aastaring - 2017. Igal aastal loodame me saada paremaks, edukamaks ja targemaks ning ilmselt see alati nii ka läheb, kuid ilma eesmärke seadmata võib protsess kujuneda lootusetult pikaks.

Mööduva aasta lõpu eel pandud uusaastalubadused on ideaalne võimalus korraks peatuda ja mõelda, kes sa oled ja kuhu tahad jõuda. Millised uusaastalubadused oleks aga need, mida pidades end 2017. aasta lõpuks, vaatamata kõigile takistustele, imeliselt tunned? Loe ja saa teada!

1. Vaata tagasi möödunud aastale

2. Sea endale üks suur eesmärk

Kas sul mõlgub mõttes miski, mida oled alati tahtnud teha, kuid pole leidnud endas julgust, et asi lõpule viia? Kui sa ootad märki, siis see ongi see! Millal siis veel?!

3. Planeeri üks äge reis või väljasõit

4. Proovi 50 minuti nutitelefonireeglit

Eesmärk on päeva esimesed ja viimased 50 minutit veeta telefonivabalt. Lihtne, arvad sa? Proovi, kui väga sõltud sa oma nutimaailmast ja kas suudad ka ilma selleta oma päeva alustada ja lõpetada.

5. Õpi mingil kursusel midagi uut
Oled alati tahtnud näiteks kitarrimängu selgeks saada või omandada fotograafia algteadmised? Kes sind takistab?

6. Proovi mõnd terve kuu kestvat väljakutset

Pane oma tahtejõud proovile! Kuu aega internetita? Kuu aega vegan? Kuu aega hommikujooksu iga päev? Miks mitte!

7. Õpi organiseeritust

Säästad terves aastas kindlasti päevade jagu aega, kui planeerid oma tegevusi ja oled organiseeritum. Nüüd mine jookse poodi või telli endale näiteks elustiilimärkmik Buduaar Body, et enda igapäevaasjad sujuvamalt toimima saada!

8. Loe rohkem

9. Telli endale ajakirja- või ajalehe aastatellimus

Tahad asjadega rohkem kursis olla või veeta vähem aega internetis ja rohkem aega lihtsalt vaikuses lugedes? Buduaari ajakiri oleks sulle alati seltsiks! Seda saad tellida siit.

10. Osta endale lõpuks blender

Unistad smuutidest, kuid kohvikutes ja poodides on nad jube kallid? Sa saad neid ka ise oma maitse järgi valmistada!

11. Veeda iga päev vähemalt 15 minutit õues

12. Alusta päeviku pidamist

13. Alusta oma päeva varem

14. Joo rohkem vett

15. Sea sõbrad prioriteediks


Need lubadused on küll lihtsad, kuid mõjutavad sinu elu pikemas perspektiivis tohutult ja aitavad sul kindlasti lihtsatest asjadest rohkem rõõmu tunda.

Millised on sinu uusaastalubadused?


Allikas: Bustle.com