19-AASTANE JOSEPHINE rääkis, kuidas ta tegelikult kaalust alla sai

Austraallanna Josephine Desgrand kaalus veel mõned aastad tagasi 120 kilogrammi ning kandis XXL suuruses riideid. 19-aastane neiu tunnistab täna, et ta häbenes oma välimust ning kandis alati rõivaid, mis katsid tema keha võimalikult palju. Tal oli sõltuvus kõigest magusast ning dieedid lõppesid ikka ja jälle šokolaadi näost sisse ajades.

“Ma sõin kõike, mis oli magus: küpsised, šokolaad, jäätis. Aga nüüd, kui mul magusaisu peale tuleb, pistan piparmündipastilli suhu ja see tõepoolest aitab,”ütleb Josephine täna.

Nüüdseks kaalub Josephine 56,5 kilogrammi ning tunneb end oma kehas oivaliselt. Neiu tunnistab, et ta sai väga palju motivatsiooni enda käsile võtmiseks sotsiaalmeediast. Ta hakkas Instagramis motiveerivaid postitusi lugema ning tegi endale selgeks, milliseid toitusid ta sööma peaks, et kaalust alla võtta.

“Ma ei mõelnud enam dieedi pidamisele. Ma võtsin seda kui elustiili muutust ja just seda see oligi. Ma olen nüüd palju õnnelikum ja tervislikum,” ütleb Josephine.

Iga kord kui ta tundis, et motivatsioon kaob, võttis ta Instagrami lahti ning lehitses postitusi, mis aitasid rajale tagasi saada.

Allpool on kaks näidet Josephine päevasest menüüst. Esimene pärineb ajast, mil ta kaalus 120 kilogrammi ning teine on see, mida ta sööb täna, kaaludes 56,5 kilogrammi.

Josephine menüü enne:

Hommikusöök: neli viilu röstsaia moosiga

Lõunasöök: kaks vrappi või hamburger friikartulitega ja šokolaadijook

Õhtusöök: pitsa või lasanje ja friikartulid

Vahepalad: hiiglaslikud šokolaadid, küpsised, jäätis ja šokolaadijook

Josephine menüü täna:

Hommikusöök: kaks pošeeritud muna, lõhe või avokaado

Lõunasöök: kanasalat

Õhtusöök: grillitud kana või liha, köögiviljad ja bataat

Vahepalad: puuviljad, pähklid

Vaata Josephine Instagrami kontot siin