2 lihtsat asja, mis sinu ainevahetuse turbokiirusel tööle panevad ja rasva põletavad

7 kommentaari
2 lihtsat asja, mis sinu ainevahetuse turbokiirusel tööle panevad ja rasva põletavad

  Meie ainevahetuse kiirus sõltub mitmetest teguritest, millest põhilisteks on vanus, kehakaal ja geenid. Kuigi neid kolme faktorit sa kontrollida ei saa, on olemas mitmeid mooduseid oma metabolismi kiirendamiseks. Kui soovid kaalust alla võtta, siis loe allpool edasi! Siin on välja toodud 2 tegevust, mida igal hommikul tegema peaksid, kui soovid paremat vormi ning väiksemat kaalunumbrit!   

Meie ainevahetuse kiirus sõltub mitmetest teguritest, neist põhilisteks on vanus, kehakaal ja geenid. Kuigi neid kolme faktorit sa kontrollida ei saa, on olemas mitmeid mooduseid oma metabolismi kiirendamiseks. Kui soovid kaalust alla võtta, siis loe allpool edasi!

Siin on välja toodud 2 tegevust, mida igal hommikul tegema peaksid, kui soovid paremat vormi ning väiksemat kaalunumbrit! 

 

Tegevus number 1: Söö alati hommikust! Tunni aja jooksul pärast ärkamist peaksid kindlasti sööma, vastasel juhul saadab aju kehale häiresignaali, mille tulemusena sinu keha hakkab rasva talletama ning ainevahetus aeglustub. Oluline on muidugi ka see, mida sa sööd, eelista kiudaineterikast hommikusööki, mis tagab täiskõhutunde pikemaks ajaks. 

Tegevus number 2: Tee trenni! Uuringute kohaselt põletad sa hommikul treenides rohkem kaloreid kui õhtul treenides, sest hommikuti oled sa erksam ja jaksad rohkem. Õhtul trenni minnes on inimesed pikast päevast väsinud ja ei jaksa nii suure koormusega enam trenni teha! Tõhusaima tulemuse saavutamiseks vali intensiivne kardiotreening, mis tagab efektiivse rasvapõletuse ka tund aega pärast treeningu lõppu.