3 ALUSPÜKSTE KANDMISE reeglit, mida iga naine teadma peaks

Aluspesu on kõige intiimsem rõivaese, mis puutub inimese nahaga otseselt kokku ning võib sellest tulenevalt mõjutada ka naha tervislikku seisundit. On asju, mida endale uut aluspesu ostes kindlasti tuleks arvesse võtta ning seda üksnes oma keha heaolu aspektist vaadates.


Aluspesu on kõige intiimsem rõivaese, mis puutub inimese nahaga otseselt kokku ning võib sellest tulenevalt mõjutada ka naha tervislikku seisundit. On asju, mida uut aluspesu ostes kindlasti arvesse tuleks võtta ning seda üksnes oma keha heaolu aspektist vaadates.

Allpool on välja toodud kolm aluspesu reeglit, mida iga naine teadma peaks:

1. Aluspesu vahetamine

Spetsialistide sõnul tuleks aluspesu vahetada siis, kui jalas olevad püksikud ei ole puhtad ehk siis teisisõnu tegelikult ei ole see alati iga päev vajalik. Kui aluspesu on puhas, võib ka üle päeva vahetada, kuid mitte harvemini.

2. Materjal

Aluspesu peab olema materjalist, mis laseb intiimpiirkonnal hingata. Kunstlikud materjalid tekitavad ärritusi ning halvimal juhul kaasneb sellega inetu seenhaigus, millest vabanemine pole sugugi lihtne. Vali puuvillane materjal!

3. Stringid

Stringide kandmist spetsialistid ei soovita, sest need tekitavad intiimpiirkonnas liigniiske keskkonna, mis soosib bakterite vohamist. Mõistlikum oleks eelistada klassikalise lõikega aluspesu.

Allikas: genius beauty