3 ASJA, MIDA SEKSIKA FIGUURI jaoks iga päev tegema peab

Terves kehas terve vaim ehk teisisõnu kui sa hoiad oma keha nii nagu vaja, siis oled sa õnnelikum ja muidugi näed ka parem välja. Seksika figuuri vastu pole ühelgi naisel midagi, pigem otse vastpidi, kõik tahaksid teada, kuidas seda saada ja hoida.

Terves kehas terve vaim ehk teisisõnu, kui sa hoiad oma keha nii, nagu vaja, siis oled sa õnnelikum ja muidugi näed ka parem välja. Seksika figuuri vastu pole ühelgi naisel midagi, pigem otse vastpidi, kõik tahaksid teada, kuidas seda saada ja hoida.

Kõige tähtsam on õppida iseennast armastama ja käituda oma organismiga ka vastavalt – sa ju ei käituks endaga halvasti, kui sa ennast armastad ja hindad. Seksikas figuur ei ole võimatu unistus, vaid pigem kättevõtmise asi! 

3 asja, mida selle nimel iga päev tegema peaks:

1. Söö päris toitu

Kõik, mis sa sööd, läheb sinu organismi ja see kõik tuleb seal läbi töödelda – organism vajab sellest toidust vitamiine, mineraalaineid, valke, rasvu ja süsivesikuid. Tarbi neid kõik iga päev! Ära loobu ühestki toiduainetegrupist! Kui kehal jääb millestki puudu, annab ta sellest märku ja sa näed välja väsinud ning kurnatud – see ei ole seksikas.

2. Liigu

Sa ei pea viis korda nädalas trennis käima – sugugi mitte. Lihtsalt liigu värskes õhus ja naudi seda olemist. Ole füüsiliselt aktiivne, venita oma lihaseid, käi ujumas ja proovi joogat. Liiguta kogu oma keha iga päev ja sinu keha tänab sind. Vähemalt tund aega päevas peaks inimene ennast aktiivselt liigutama ja värske õhk on selleks parim. 

Tahad oma kehale midagi eriti head pakkuda – alusta sel aastal talisuplusega. Suvel harjuta oma keha külma duši all käimisega ning uju jahedas vees. Kui sügis saabub, alusta talisuplusega ja tee seda väga ettevaatlikult, ent järjekindlalt. Nii vabaned kõikidest liigesemuredest, immuunsüsteem muutub tugevamaks ja sa ei jää talvel enam haigeks. Ka haige olemine pole just kõike seksikam.

3. Kuula

Kuula oma keha – kui ta on väsinud ja tahab rohkem magada, siis maga rohkem, mitte ära lükka seda edasi. Kui keha on tuim ja rahutu, siis tee üks kosutav jalutuskäik, lase mõtetel puhata ja tarbi rohkem vitamiinirikkaid toite nagu puuviljad, köögiviljad, seemned, pähklid.

Allikas: shape.com