3 ASJA SINU KODUS, mis võivad tuua kaasa surmahaiguse

Kuigi teadlikult ei hoiaks mitte keegi oma kodus esemeid, mis on tervisele kahjulikud, siis paraku leidub asju, mille puhul ei oskaks arvatagi, et tegu on ohtliku asjaga. Kui sa tahaksid elada tervislikumalt ning hoida ka oma kodu võimalikult tervisesõbralik, siis tasub vabaneda kolmest asjast.

Kuigi teadlikult ei hoiaks mitte keegi oma kodus esemeid, mis on tervisele kahjulikud, siis paraku leidub asju, mille puhul ei oskaks arvatagi, et tegu on ohtliku asjaga. Kui sa tahaksid elada tervislikumalt ning hoida ka oma kodu võimalikult tervisesõbraliku, siis tasub vabaneda kolmest asjast.

Allpool on välja toodud kolm asja, mida võib suure tõenäosusega leida igast kodusest majapidamisest ja mis võivad paraku endaga kaasa tuua vähkkasvaja tekke:

1. Kunstlikud magusained

Mitmed kunstlikud magusained sisaldavad aineosakesi, mida seostatakse üha enam erinevate vähiliikidega. Loobu suhkruasendajatest, kus leidub sorbitooli, aspartaami, atsesulfaam K-d või sahhariini.

2. Teflonpannid ja -potid

Kõrgel kuumutamisel eraldavad teflonist köögiesemed organismile kahjulikku mõju avaldavaid toksiine ning ka mõned toiduained võivad liigkõrgel kuumusel töödeldes muutuda kantserogeenseks.

3. Puhastusvahendid

Paljud tarbekauplustes müüdavad puhastusvahendid sisaldavad keemilisi ühendeid, mis võivad põhjustada hingamisteede probleeme ja hormonaalse tasakaalu häireid. Ideaalis võiks kodus kasutada vaid orgaanilisi puhastusvahendeid.

Allikas: healthyfoodhouse.com