3 DIEEDIVIGA, MIS teevad sind hoopis paksuks!

3 DIEEDIVIGA, MIS teevad sind hoopis paksuks!

Dieedil olemine on üsnagi ebameeldiv ning kõigil see alati ei õnnestugi, sest hõrgutisi on kõikjal ning neile vastu panna raske. Selleks, et kaalust alla võtmine ka reaalselt toimuks ja et sentimeetrid taljelt ning puusadelt kaoksid, tasub loomulikult vältida dieedinippe, mis ei toimi!

Dieedil olemine on üsnagi ebameeldiv ning kõigil see alati ei õnnestugi, sest hõrgutisi on kõikjal ning neile vastu panna raske. Selleks et kaalust allavõtmine ka reaalselt toimuks ja et sentimeetrid taljelt ning puusadelt kaoksid, tasub loomulikult vältida dieedinippe, mis ei toimi!

Paraku on olemas mitmeid salakavalaid dieedinippe, mis sinu arvates võiksid isegi toimida, kuigi tegelikult nii see pole ja neid järgides kehakaal ei lange.

Allpool on välja toodud kolm nippi, mis tuleks kohe ära unustada:

1. Kui sa maitsed toitu teise inimese taldrikult, siis need kalorid ei lähe arvesse.

Sa tõstad oma taldrikule vaid tervislikku toitu, ent otsustad siiski proovida ka rasvasemaid palakesi oma kaaslase taldrikult, arvates, et mis need mõned ampsud ikka on. Kui sa oled dieedil, siis just need ampsud on põhjus, miks sinu dieet ei toimi. 

2. Koogi- ja küpsisepuru ei anna kaloreid

Kui küpsisepakk on tühjaks söödud ja seal on veel mõned väikesed tükikesed alles, siis nende söömine kaloreid ei anna – sellise suhtumisega haarad sa peagi kätte ka paki küpsiseid, kus on viimased kaks tükki alles ja pistad põske suhtumisega, et kaloreid siit ju ei tule. Tuleb küll! Dieet ei toimi, kui sa ennast petad.

3. Toit, mis on raviomadustega, ei anna kaloreid

Sa oled külma saanud ja jood kuuma piima meega, et ennast ravida. Arvamus, et see piim ei lähe kaloritena arvesse, on loomulikult vale ja kui sa oled dieedil, siis pole midagi parata – neid kaloreid ei saa ignoreerida.

Allikas: health.com