3 NIPPI, kuidas kõht lamedaks saada

3 NIPPI, kuidas kõht lamedaks saada

Lameda kõhu saladus seisneb õiges toitumises ning piisavas koguses vee tarbimises regulaarsel baasil – kui toitumine on korras ning organism saab kätte kõik vajalikud toitained ning ebatervislikku tarbitakse vähe, muutub ka talje piirkond kaunimaks. Lisaks tuleks vältida aineid, mis sinu seedimisele ei sobi.

Lameda kõhu saladus seisneb õiges toitumises ning piisavas koguses vee tarbimises regulaarsel baasil – kui toitumine on korras ning organism saab kätte kõik vajalikud toitained ning ebatervislikku tarbitakse vähe, muutub ka taljepiirkond kaunimaks. Lisaks tuleks vältida aineid, mis sinu seedimisele ei sobi.

Allpool on välja toodud kolm nippi, mille tarbimine aitab kõhtu lamedaks saada:

1. Tarbi palju vett

Unusta alkohol ning gaseeritud joogid ja limonaad. Tarbi iga päev suures koguses puhast vett ning muuda see harjumuseks. 

2. Kaalium

Kaalium aitab seedetegevust korrastada ning vedelikukogust organismis reguleerida – tarbi banaani, avokaadosid, mandleid, Kreeka jogurtit, spinatit ja ube. Väldi kiirtoitu, liiga soolast ja liiga magusat toitu. Vaata, et sinu päevane soola tarbimine oleks kuni 6 grammi.

3. Trenn

Kui sa pole pikka aega trennis käinud, alusta rahulikus tempos liikumisega ning leia endale sobiv spordiala, millega saaksid kolm korda nädalas oma keha treenida. Trenn kiirendab ainevahetust, aitab organismist jääkaineid väljutada ning arendab ka kõhulihased, samas põletab kõhurasva.

Allikas: Health

 

Sarnased artiklid