3 PUUVILJA, mis aitavad kõhurasva põletada

3 PUUVILJA, mis aitavad kõhurasva põletada

Ilmselt on paljud kuulnud sellest, et õuna söömine mõjub figuurile hästi ning aitab kaalust alla võtta, kuid tegelikult on veel mitmeid puuvilju, mis vaatamata oma süsivesikutesisaldusele siiski sobivad imeliselt ka dieedipidaja menüüsse. Nii greip, granaatõun kui ka sidrun on suurepärased dieettoidud, mis tasuks oma toitumiskavasse sisse lülitada ja seda mitmel põhjusel.

Miks siis tasuks süüa greipi, granaatõuna ja sidrunit, kui sa tahad kõhurasvaprotsenti madalamaks ajada:

Greip

Uuringud kinnitavad, et greibi söömine aitab kaalulangetusprotsessi kiirendada ning kõhurasvaprotsenti samuti madalamaks saada. Ühe uuringu kohaselt kaotasid naised, kes sõid greipi iga päev, umbes 16 nädala jooksul peaaegu 10 kilogrammi oma kaalust. Uuringus osalenud naised ei muutnud oma elustiili, kuid vältisid loomulikult ebatervislikku toitu.

Granaatõun

Granaatõun sisaldab polüfenoole ja antioksüdante, mis parandavad ainevahetust. Lisaks aitab granaatõuna söömine vähendada isusid ning kaob ka vajadus emotsionaalse söömise järele. 

Sidrun

Sidrun on ideaalne puuvili maksa puhastamiseks, mis omakorda tähendab, et sidruni söömine aitab organismist jääkaineid ja mürke väljutada. Kui organism on jääkainetest puhas, kiireneb ainevahetus ning organism suudab tõhusamalt rasva põletada. 

Allikas: healthmeup

Sarnased artiklid