3 SNÄKKI, mis teevad sinu kõhu lamedaks ja ilusaks

Tunned, et kõht on jälle punnis ning kitsaste teksadega on enesetunne niivõrd kehv, et pead selga leidma miskit, mis varjaks sinu puhitavat keskkohta? Tegu on levinud probleemiga, mille käes vaevlevad paljud naised, kuid õnneks on olemas ka mitmeid mooduseid, kuidas punnis kõhust lahti saada ning selle teket üldse vältida.

Kõhupuhitust aitavad vältida ka tervislikud vahepalad ning allpool on välja toodud kolm ideed, mida kindlasti proovida võiksid.

1. Kreeka jogurt

Tops naturaalset Kreeka jogurtit, kuhu ei ole lisatud suhkrut ega muid ebavajalikke aineid, mõjub seedimisele väga hästi. Probiootikumid toetavad soolestiku tööd ning Kreeka jogurtis leidub neid ohtralt.

2. Värske kurk ja arbuus

Mõlemad viljad sisaldavad suures koguses vett ning aitavad seega organismist liigset vedelikku väljutada, millega koos liiguvad kehast välja ka gaasid. Kuid pea meeles, et arbuusi tasub süüa just tühja kõhu peale. Kui sööd arbuusi pärast õhtusööki, võivad tekkida puhitused.

3. Taimsed valgubatoonid

Vali valgubatoonid, mis ei sisalda kunstlikke magusaineid ning on samas ka madala suhkrusisaldusega. Taimsed batoonid sisaldavad suures koguses väärtuslikke kiudaineid ning hoiavad veresuhkru stabiilsena. Samuti leidub nendes vähe suhkrut, mis samuti kõhu punni võib ajada.

Allikas: Redbookmag