4 PÕHJUST, MIKS SA PEAKSID salenemisel kasutama rasvapõletajaid

4 PÕHJUST, MIKS SA PEAKSID salenemisel kasutama rasvapõletajaid

Iga inimese elus tuleb ühel või teisel hetkel ette olukord, mil on vaja millekski valmis olla. Olgu see pulm, puhkus, klassikokkutulek – ilmselt tead seda tunnet, kui tahad kohe ja nüüd kõigile oma hea vormiga muljet avaldada. Selline pinge on loomulik! Mis oleks aga siis, kui oleksid oma ideaalvormis ja valmis muljet avaldama igal hetkel, mitte ainult südasuvel?

Iga inimese elus tuleb ühel või teisel hetkel ette olukord, mil on vaja millekski valmis olla. Olgu see pulm, puhkus, klassikokkutulek – ilmselt tead sa seda tunnet, kui tahad kohe ja nüüd kõigile oma hea vormiga muljet avaldada. Selline pinge on loomulik! Mis oleks aga siis, kui oleksid oma ideaalvormis ja valmis muljet avaldama igal hetkel, mitte ainult südasuvel?

Kui sinu jaoks on oluline olla heas vormis, oled ilmselt ära proovinud kõikvõimalikud nipid, kuidas jõuda oma ideaalse minani ja sinna ka püsima jääda. Tihti jõuame me alla anda enne, kui tulemus käes, sest hea füüsiline vorm ei ole (olgem ausad) just kõige lihtsamini saavutatav. Just need viimased paar lisakilo on need, mis kümne küünega sinust kinni hoiavad ja kuidagi lahkuda ei taha. Õnneks ei ole sul tarvis alla anda – siinkohal tulevad appi rasvapõletajad.

Kui arvad, et toidulisandid on mõeldud vaid professionaalsetele sportlastele ja fitnessikaunitaridele, siis sa eksid – see on kõigest müüt. Rasvapõletajad ei ole toidulisandite maailmas mingi uus kuum uudis. Need on meie jaoks olemas olnud juba mõnda aega ning testitud juba tuhandete trennisõprade poolt ja tunnistatud väga efektiivseks meetodiks lisakilode kaotamisel. Näiteks on maailmas üht hinnatuimat Grenade Thermo Detonator nimelist toidulisandit müüdud juba mõne aastaga üle 100 miljoni eksemplari, mis näitab, et rasvapõletajad ei ole mingi eksklusiivtoode, vaid kasulik abivahend igaühe jaoks.

Rasvapõletajad annavad energiat
Kui püüad aktiivselt keharasva kaotada, on ilmselge, et sellega kaasneb energiataseme langus. Just seetõttu vajab su keha aineid, mida sa oma dieedist ei saa, ning neid pakub sulle just rasvapõletaja. Näiteks HC PROFESSIONAL Diet Meal sisaldab kõiki vajalikke toitaineid, asendades sinu söögikorra. Tarbides toodet 2-3 korda päevas toidukorra asemel, on muutused kaalulangetuses juba käegakatsutavad. Üks portsjon sisaldab 150 kalorit, taimseid proteiine, kookosõli, kiudaineid ja muid vajalikke mineraale, mida sa ilmselt oma tavalisest toidukorrast kätte ei saaks.

Rasvapõletajad kaotavad näljatunde
Rasvapõletajad ei ole ainult selleks, et aidata sul rasva põletada. See on küll esmane eesmärk, kuid tegelikult aitavad need seda teha mitme olulise sammuna – sealhulgas hoiavad kontrolli all sinu söögiisu ja sa võid unustada emotsiooni ajel rämpstoidu söömise.

Rasvapõletajad kaotavad tujude kõikumised ja aitavad keskenduda
On loomulik, et kaalu kaotades kipub halb tuju tihemini esile tulema, sest kaalulangetus on raske. Just tujukõikumised ja motivatsioonilangus on need, mis takistavad sul saavutamast oma ideaalvormi. HC PROFESSIONAL Diet Protein sisaldab näiteks rohelise tee ekstrakti, mis ei ole mitte ainult hea energiaallikas, vaid ka tõhus tujutõstja. Roheline tee stimuleerib närvisüsteemi ja vallandab dopamiini, mis aitab sul positiivseks jääda. Kaalulangetus ei pea olema piin!

Rasvapõletajad parandavad sinu üleüldist tervist
Kui kavatsed saleneda tervislikult, siis tee seda kindlasti rasvapõletajatega. Nendes on sinule väga kasulikke aineid ja vitamiine, mis ei aita mitte ainult kiirelt rasva põletada, vaid parandavad ka sinu üleüldist tervist. Terves kehas terve vaim!