5 INETUT ASJA, MIDA TRENNIS kindlasti teha ei tohi

5 INETUT ASJA, MIDA TRENNIS kindlasti teha ei tohi

Spordiklubi ei ole restoran ega ka ööklubi ning inimestel, kes seal käivad, on enamasti üks kindel eesmärk, milleks on loomulikult trenni tegemine ja läbi selle ka oma füüsilise vormi parendamine. Selleks, et kõigil, kes spordiklubis käivad, oleks mõnus trenni teha ning et ebameeldivusi ei tekiks, tasub kinni pidada niiöelda kirjutamata reeglitest…

Spordiklubi ei ole restoran ega ka ööklubi ning inimestel, kes seal käivad, on enamasti üks kindel eesmärk, milleks on loomulikult trenni tegemine ja läbi selle ka oma füüsilise vormi parandamine. Selleks et kõigil, kes spordiklubis käivad, oleks mõnus trenni teha ning et ebameeldivusi ei tekiks, tasub kinni pidada nii-öelda kirjutamata reeglitest…

Viis asja, mida spordiklubis mitte kunagi teha ei tohiks:

1. Mobiiltelefoniga rääkimine

Mobiiltelefoni võib spordisaali kaasa võtta, ent kindlasti ei ole viisakas sellega keset treeningut rääkida. Kui sa lähed trenni, siis ära kuluta seal oldud aega muudele tegevustele.

2. Söömine

Kõige hullem on trenni ebatervisliku toidu kaasavõtmine. On olnud juhtumeid, kus rühmatrenni on mindud Fanta karastusjoogiga ning see on parim näide sellest, mis spordiklubisse kindlasti ei sobi!

3. Raskuste mahaviskamine

Suured raskused tuleb põrandale asetada, mitte visata – see hetk, mil raskus maha kukub, võib ehmatada ning rikkuda ka spordiklubi põranda.

4. Liigne deodorandi kasutamine

Paraku ei tunneta paljud inimesed seda, kui tugevalt nad ennast lõhnastavad ning treeningsaalis, kus niigi kipub õhku pigem vähe olema, on tugevalt lõhnastatud treenija lausa piinav. 

5. Raseerimine

Raseerimine on spordiklubides keelatud ning ka vastavad märgised on enamasti vahetusruumis olemas, ent siiski leiavad mõned naised, et just seal on paslik oma jalakarvu ajada – palun ära tee seda enam. Sellega rikud sa spordiklubi reegleid.

Allikas: health.com