5 MAAGILIST MÄRKI, ET SINU HING elab kõrgemal tasandil

Ühe üsnagi levinud uskumuse kohaselt on igal hingel üheksa elu ehk siis ta sünnib üheksa korda uuesti ja see, milline on tema füüsiline kehastus, sõltub karmast. Iga eluga kogub hing uusi teadmisi ja kogemusi ning seetõttu on kaheksas ja üheksas elu tema jaoks kõige mõtestatumad ja vaimsemad.

Ühe üsnagi levinud uskumuse kohaselt on igal hingel üheksa elu ehk siis ta sünnib üheksa korda uuesti ja see, milline on tema füüsiline kehastus, sõltub karmast. Iga eluga kogub hing uusi teadmisi ja kogemusi ning seetõttu on kaheksas ja üheksas elu tema jaoks kõige mõtestatumad ja vaimsemad.

Inimesed, kelle hing elab oma viimaseid elusid, käituvad teistmoodi ja hindavad elus sügavamaid asju. Nende ellusuhtumine erineb inimestest, kelle hing on noor, uljas ja kogenematu.

Allpool on välja toodud viis selget märki, mis viitavad, et sinu hing elab kaheksandat või üheksandat elu ning seetõttu on ka sinu kui inimese nägemus elust teistest pisut erinev:

1. Sa oled rahulikum

Sa ei kaota pead ka keerulistes olukordades ning suudad alati iseendas rahu taastada. Suudad lahendada raskeid olukordi ning sinu lahendused võivad teistele vahel isegi uskumatuna tunda. See, kui osavalt sa suudad erinevates situatsioonides õigeid otsuseid langetada, näitab, et sinu hingel on korralik kogemustepagas. Ta aitab sul õigel teel püsida ja pea selgena hoida.

2. Sul ei teki vajadust petta

Sa võid flirtida, kuid hindad oma elukaaslast ja perekonda üle kõige. Sa teed vahet sellel, mis on ajutine ja mis igavene. Oled enda kõrvale osanud valida just täpselt selle inimese, kellega sa ideaalselt kokku sobid. Sinu sisetunne aitas sul seda inimest leida ja sa ei pidanud teda kohates hetkekski kahtlema. Sinu hing oskab juba vahet teha õigel ja valel ning oskab sind suunata. 

Võimalik on ka see, et sinu hing vajab vabadust ning sa tunned teatud eluhetkel, et soovid pigem üksi elada ja maailma avastada ning mõtlemisele aega pühendada. Kõik hinged ei soovi luua perekonda ja et sellest aru saada, tuleb läbida mitu elu.

3. Sa oled emotsionaalselt tugev ja kindel

Sa kuulad oma sisehäält, analüüsid ennast ja oma mõtteid ning alles seejärel teed otsused. Kui sinu elukaaslane sind petab, siis saad sa sügavalt haiget, kuid suudad ennast ja antud olukorda kõrvalt vaadata ning sa ei kaota pead. Ükspuha kui keeruline sinu elu ka poleks, sa tuled kõigest välja, sest sind juhib sisemine jõud. Vanematel ja kogenud hingedel on uskumatu jõud, mis aitabki sul elus teistest paremini toime tulla.

4. Sa oskad nautida seda, mis sul on

Inimesed, kellel on noor hing, on elus pigem rahulolematud ja kärsitud. Nad tahavad kõike ja nad tahavad seda kohe. Ükspuha mida nad ka ei saavutaks või mida elu neile ei kingiks – nad ei ole rahul ega õnnelikud, sest nad ei oska olla. Nad ei suuda iseendale teadvustada seda, et kõige väärtuslikumad asjad siin elus on tasuta. Sina mõistad seda ja oskad rõõmu tunda ka kõige väiksematest asjadest. Sul ei ole palju vaja, kuid sa oled võimeline palju saavutama – sa kontrollid oma elu ja jõuad elus täpselt nii kaugele, kui sa ise seda soovid. 

Kogenud ja vanad hinged võivad endas teatud hetkel ravitseja võimed avastada ning neid edasi arendades on võimalik inimkonda aidata. Sellised võimed on vähestel, kuid need on tõepoolest olemas ja neid ei tohiks ignoreerida – see on haruldane kingitus ja anne, mida tuleks arendada ja kasutada.

5. Sa oled siiralt tänulik

Sa ei ole oma olemuselt ülbe ega üleolev, vaid hoopis tänulik ja abivalmis. Sinu jaoks ei ole see vaev, kui sa kedagi hädast välja aitad ning vahel tõttad appi ka võhivõõrale. See käib sinu loomusega kaasas. Sa oled tänulik elule ja tunnetad emotsioone teistmoodi. Ka nukker meeleolu võib sinu jaoks teatud määral positiivne olla. Sa hindad altruistlikkust, ent see ei tähenda, et sa oma vajadusi ignoreeriksid!

Allikas: dreamcatcherreality.com