5 MÜÜTI, mis kõlavad vabandustena trenni mittetegemiseks

5 MÜÜTI, mis kõlavad vabandustena trenni mittetegemiseks

Aeg on astuda välja vabandustest ning purustada müüte tervisliku eluviisi suunas. Loe ja vabane juba täna!

Aeg on astuda välja vabandustest ning purustada müüte tervisliku eluviisi suunas. Loe ja vabane juba täna!

#1 Trenn on igav

Vähesed naudivad kehalise kasvatuse tunde. Jah, vahel võibki kohustuslik treenimine tunduda igav, sest see pole see, mida sa teha tahad. Loogiline, et asi muutub siis igavaks. Seepärast peadki leidma midagi aktiivset, mis pakub üheskoos tervislikkusega ka põnevust. Näiteks rulatamine või rulluisutamine, ujumine või tantsimine.

#2 Tervislik toit pole maitsev

Muidugi viskab lõpuks üle, kui sa sööd toorest porgandit juba 18 päeva järjest, sest ei viitsi endale midagi süüa teha. Võimalusi süüa tervislikult ja maitsvalt on miljoneid. Sa pead lihtsalt uurima ja guugeldama ning leidma variante süüa midagi, mis on hea sinu kehale, aga samas lihtne teha. Võta kätte näiteks Jamie ajakiri ja leia endale sealt ideid.

#3 Väljanägemine on esmatähtis

Ära võrdle end kellegi teisega. Sina oled sina ja nemad on nemad. Kõik algab sellest, et sa lood endale oma raja ja stiili, mida mööda käia. Oleme kõik omamoodi ja see teeb meid lahedateks, kas pole?

#4 Vormis püsimine on väsitav

Rumal jutt! Trenn annab meile hoopis energiat juurde. Ausalt ka! Lisaks aktiivsele meelele muutuvad sinu mõtted erksamaks ja sa tunned enda üle uhkust! Tihti aitab trenn stressist lahti saada. Näiteks siis, kui sa oled juba pikemat aega ajaloo essee kallal nokitsenud ning sinu aju on kärssamas. Mine jooksma või metsa jalutama või rullitama. See teeb meeled erksaks!

#5 Treenimine nõuab palju raha

Sa ei pea käima jõusaalis ning maksma mitukümmend eurot spordiklubile. Selle asemel võid joosta üles-alla koridoritreppidel või vaadata Youtube’ist videoid (näiteks youtuber Joanna Soh), kuidas luua oma magamistoast sobivate vahenditega treeningsaal. Neil on isegi õpetused, kuidas teha trenni pidžaamas! Võimalusi on tuhandeid!

Artikkel ilmus ajakirja Buduaar TEEN juuli-august numbris.