Keha ja vaim uudised

toob teieni 24-7fitness

5 TREENINGNÕUANNET EDUKAKS kaalulangetuseks!

Kui sul napib aega, pole erilist kogemust tervislike eluviiside ja treenimisega või otsid lihtsalt võimalust, et treeningrutiini tagasi saada, siis need viis lihtsat näpunäidet aitavad sul eesmärgini jõuda:

1. Leia trennisõber 
Mõnikord vajame kedagi, tänu kellele võtame oma tegude eest rohkem vastutust ning kes aitab meil valitud kursil püsida. Leia sõber, kellega saad koos treenida ja üksteist aidata.

2. Osta mõned kodused treeningvahendid 
Kui tahta, siis on väikese eelarvega vormi saamine täiesti tehtav ning jõusaali liikmemaksu ärajätmine võimaldab sul palju raha kokku hoida. Investeeri mõnda lihtsasse kodusesse treeningvahendisse nagu näiteks joogamatti, hantlitesse ja hüppenööri.

3. Tee iga päev kätekõverdusi  
Kui sa ei oska kätekõverdusi teha, siis leiad siit õpetuse, ja kui oskad, siis arendab see sinu ülakeha tugevust. Tee alguses vaid viis kätekõverdust, kuid lisa neid ajapikku juurde. Siin on õpetus täiusliku kätekõverduse tegemise kohta.

4. Püsi hüdreeritud 
Kõlab lihtsana, kuid piisav vee joomine terve päeva jooksul, mitte ainult treeningu ajal ja pärast seda, on edu tagamiseks oluline.

5. Proovi midagi uut 
Ära karda muutusi ja uute asjade proovimist. See aitab igavust vältida ning võid isegi avastada midagi uut, mida sa tõeliselt armastad!

Keha ja vaim uudised

toob teieni 24-7fitness