5 VIISI, KUIDAS näha enda tulevikku

5 VIISI, KUIDAS näha enda tulevikku

Pole mingi saladus, et juba aegade algusest peale on iga inimene tahtnud ühel või teisel hetkel teada, mida tulevik tegelikult toob. Vaid oletamisest ei aita – vahel soovime me lihtsalt kindlat vastust, et teaks, mida oodata. Kuigi paljud ei usu selgeltnägijatesse ja just seetõttu ei läheks nad kunagi nendega kohtuma, on tegelikult huvi selle vastu ka neist. Kui oled üks neist ning tahaksid teada, kuidas saaksid sa ise pilgu tulevikku heita, siis loe, kuidas seda teha.

Pole mingi saladus, et juba aegade algusest peale on iga inimene tahtnud ühel või teisel hetkel teada, mida tulevik tegelikult toob. Vaid oletamisest ei aita – vahel soovime me lihtsalt kindlat vastust, et teaks, mida oodata. Kuigi paljud ei usu selgeltnägijatesse ja just seetõttu ei läheks nad kunagi nendega kohtuma, on tegelikult huvi selle vastu suur. Kui oled üks neist ning tahaksid teada, kuidas saaksid sa ise pilgu tulevikku heita, siis loe, kuidas seda teha.

 

Loe teelehtedelt
Jah, sa lugesid õigesti. Teelehtedelt lugemise kunst seisneb mustrite õigesti lugemises. Mõned lugejad kasutavad teelehti, et vaadata tulevikku, kuid mõned uurivad nende kaudu enda alateadvust ja seda, mis juba olemas on.

Tarokaardid
Kaartide lugemine sõltub suuresti lugeja tõlgendusest. Kuigi igal kaardil on oma tähendus, võib sinu alateadvus öelda sulle midagi muud – ning see on normaalne. Tarokaarte on tuleviku ennustamiseks kasutatud juba sajandeid, seega midagi selles on.

Kohvipaksu lugemine
See on sarnane teelehtede lugemisele – sa tõlgendad tassi põhja ja alustassile jäänud kohvipaksu ja plekke. See on vana Türgi tava, mis on populaarne üle maailma.

Pendel
Hoia pendlit tasakaalus ja küsi sellelt küsimus. Ta vastab sulle võngetega. Anna endast parim, et oma meeled valla hoida, sest sinu soovid võivad pendlit mõjutada!

Kätelt lugemine
Peopesad, sõrmed ja isegi sõrmeküüned võivad öelda inimese omaduste, tervise, rikkuse ja karjääri kohta nii mõndagi. See on vana tava, mis on tänaseni väga populaarne. Kätelt lugemist, nagu ka kõiki teisi tavasid, saab õppida vabalt ka internetist.