6 VIISI, KUIDAS END alasti seksikamana tunda

6 VIISI, KUIDAS END alasti seksikamana tunda

End seksikalt tundmisel ei ole tegelikult eriti mingit pistmist sellega, kuidas sa välja näed. Põhimõtteliselt on kõik kinni selles, kuidas sa end tunned. Kuigi sa võid proovida erinevaid dieete ja töötada oma unarusse jäänud sangade kallal, leiad sa niikuinii alati midagi uut, mida enda juures vihata. Muutus peab toimuma sinu peas! Kuidas aga leida endas enesekindlus, et end alasti seksikamana tunda?

1. Käivita endas oma sisemine feminist

Feminism õpetab sulle, et iga naine on ilus ja kõik ei saagi olla nagu ühe puuga löödud. Mis on üldse seksikas? See on sinu enda otsustada! Sa pead mõistma, et sinul endal on võim otsustada, et oled ilus. Sest sa oled seda!

2. Mõtle oma vead uuesti üle

Kui peatud hetkeks ja vaatad kõik enda “vead” selge pilguga üle, saad aru, et mõned neist on lihtsalt pseudoprobleemid, mille oled endale ise tekitanud. Kes ütleb, mis on üldse viga?!

3. Unusta keha!

Tegelikult oleme me kõik ühed hinged nendes erinevas suuruses ja värvis kestades, millega meil maa peal on au umbes 70 aastat elada. Meenuta endale, et tegelikult on ju sinu jaoks füüsilistest omadustest olulisemad hoopis intelligentsus, lahkus ja huumor.

4. Hellita end!

Kui oled end liiga pikalt peegli ette kiruma jäänud, tõsta oma enesekindlust näiteks uue soengu, päevituskuuri või spaapäevaga. Ehk vajad sa lihtsalt uut silmalainerit?!

5. Hoolitse enda eest!

Kui oled terve, oled seksikas. Kui tarbid piisavalt vedelikku, oled hästi puhanud ja stressivaba, oled sa alati ka paremas tujus.

6. Veeda aega inimestega, kes panevad sind end hästi tundma

Kui oled koos inimesega, kes ei pea sind seksikaks, siis ei tohiks tal olla seda au sind alasti näha. Punkt!

Allikas: Bustle.com