7 MÄRKI, MIDA TAJUVAD AINULT RAVITSEJA võimega inimesed

10 kommentaari
7 MÄRKI, MIDA TAJUVAD AINULT RAVITSEJA võimega inimesed

Me kõik sünnime siia ilma võrdsetena, ent mõnele meist on looduse poolt antud eriline anne, milleks on oskus teisi inimesi ravida ja aidata. Mõned inimesed tunnetavad juba varases eas, et nad on teistsugused ning et nad suudavad teha asju, mida enamus meist ei suuda. Leidub ka neid, kes ei avasta oma annet elu lõpuni…

Me kõik sünnime siia ilma võrdsetena, ent mõnele meist on looduse poolt antud eriline anne, milleks on oskus teisi inimesi ravida ja aidata. Mõned inimesed tunnetavad juba varases eas, et nad on teistsugused ning et nad suudavad teha asju, mida enamik meist ei suuda. Leidub ka neid, kes ei avasta oma annet elu lõpuni…

Ebaloomulikke võimeid mõista on raske, kuid selge on see, et on olemas inimesi, kes tõesti suudavad oma energiaga teisi aidata. 

Kuidas aga saada aru, kas ka sind on looduse poolt selle imelise võimega õnnistatud?

Allpool on välja toodud seitse punkti, mis näitavad ära, kas sinus võivad peituda ravitseja võimed:

1. Sa tunned, et sul on erinevate kivimitega erakordne side. 

Kive katsudes ja peos hoides tekivad sul emotsioonid, sa tajud energiaid ja saad aru, et sind lausa tõmbab kivimite poole. 

2. Sa oskad väga hästi massaaži teha.

Kuigi sa pole õppinud massaaži tegema, oled sa selles väga osav. Tunnetad läbi oma käte inimese energiaid ja tajud instinktiivselt, milliseid kohti tema kehal masseerima peaks. 

3. Tunned loodusega erilist seost.

Armastad väga looduses viibida ja kuulata looduse hääli. Puutumatu loodus tekitab sinus joovastavaid emotsioone ning seal viibimine annab energiat. Võid mitu päeva järjest viibida looduses ja nautida vaikust. Sa tunned, et sul on loodusega eriline kontakt.

4. Sa meeldid loomadele ja suudad neid rahustada.

Loomad rahunevad kohe, kui sa neile otsa vaatad ja neid puudutad. Isegi metsikud loomad lasevad sind ligi ning ükski loom pole sind kunagi hammustanud. 

5. Väikesed lapsed tunnevad end sinuga turvaliselt.

Beebid tunnevad end ohutult vaid oma ema ja isaga olles, ent ka ravitseja võimetega inimesed suudavad neile samasugust turvatunnet pakkuda. Kui sa tajud, et sul on beebidega eriline side ja nad muutuvad sinu juuresolekul rahulikuks, siis on see selge vihje, et sul võivad olla erilised võimed. 

6. Sinu suguvõsas on teisigi ravitsejaid olnud.

Kui sinu sugupuus leidub mõni inimene, kellel on samuti ravitseja võimed olnud, siis on väga võimalik, et ka sinul on need olemas.

7. Sa näed unes asju ette.

Kui seda juhtub ühe korra, et sa näed tulevikus toimuvat ette, võib seda nimetada kokkusattumuseks, ent kui seda on juhtunud rohkem, siis on võimalik, et sul on ravitseja võimed. Meie unenäod on seotud meie alateadvusega ning sageli saadab alateadvus läbi unenäo meile teateid. Paraku ei saa enamik inimesi nendest teadetest aru ning sageli lihtalt unustatakse unenägu hommikul ärgates kohe ära.

Allikas: higherperspectives.com