Keha ja vaim uudised

toob teieni 24-7fitness

7 müüti, mille uskumine ei lase kaalul langeda

Et kevadist kaalualandamist kergendada, loe läbi ja pea meeles need seitse müüti.

Et kevadist kaalualandamist kergendada, loe läbi ja pea meeles need seitse müüti.

Söö päeva jooksul palju väikeseid eineid. Värskest uuringust selgub, et ei loe mitte väikesed portsud, vaid hoopis kalorid, seega arvet tuleb pidada nende üle.

Jälgi kaalu. Uuringust selgub, et naised, kes panevad kaalualandamisel rõhu välistele muudatustele, mitte numbrile kaalul, on protsessis edukamad.

Mahladieet. Ei tahaks küll jälle üle korrata, aga kõik selliste dieetidega maha võetud kilod tulevad tagasi niipea, kui uuesti normaalselt sööma hakkad. Söö piisavalt ja tee korralikult trenni, see on edu võti.

Näksi, nii väldid ülesöömist einekorra ajal. Uuringute kohaselt ei pea see paika. Inimesed, kes on kahe söögikorra vahel midagi kerget näksinud, söövad täpselt sama palju kui siis, kui nad selle snäki vahele jätavad.

Palju trenni paneb su rohkem sööma. Sellele väitele pole mingit tõestust, nii et kui koostad listi vabandustest, miks mitte trenni minna, jäta see välja.

Tarbi ainult kalorivabasid jooke. Siin on lihtne minna selle õnge, et kuna jood enda meelest väga tervislikke jooke, tarvitad neid rohkem kui tavalise kalorisisaldusega alternatiive ning kogud kokkuvõttes ikka sama palju või rohkem kaalu. Januga joo pigem vett ja väldi üldse muid, eriti karastusjooke.

Mitte mingit magusat. Tegelikult ei pea see paika, et kaalu langetades midagi magusat suhu panna ei tohi. Kui tarvitada mõistlikus koguses tumedat šokolaadi, võtab see ära piinava magusaisu ja on muidu tervisele kasulik.

 

Allikas: Women´s Health Magazine

 

Buduaar.ee

Keha ja vaim uudised

toob teieni 24-7fitness