9 ERINEVAT VALU, mis räägivad sinu emotsionaalsetest probleemidest

9 ERINEVAT VALU, mis räägivad sinu emotsionaalsetest probleemidest

Valul on alati sulle sõnum. Tihti aga ei saa me nendest sõnumitest aru. Millest räägib see, kui su pea, kael, selg või käed valutavad?

1. Valu peas
Erinevad valud peapiirkonnas, näiteks peavalu, võivad tingitud olla stressirohkest päevast. Tuleb aeg maha võtta, et hetkeks puhata ja stressi leevendada.

2. Valu kaelas
Kui tunned valu kaelas, võib sul probleeme olla andestamisega nii teistele kui ka iseendale. Kui tunned kaelavalu, meenuta asju, mida inimestes armastad.

3. Valu õlgades
Õlavalu võib viidata, et kannatad raske emotsionaalse koorma all. Sealt ka väljend “raske koorem õlgadel”. Tuleb fokuseerida end probleemide lahendamisele, et ennetada kuhjuvad probleeme ning muresid tuleb jagada teistega.

4. Valu ülaseljas
Valud selja ülemises piirkonnas viitavad vähesele emotsionaalsele toele. Võid tunda end mittearmastatuna või soovimatuna. Kui oled vallaline, on aeg hakata kohtingutel käima.

5. Valu alaseljas
Alaseljavalu tähendab, et muretsed pidevalt raha pärast. Sel juhul oleks hea aeg küsida hilinenud palgatõusu või kaaluda vestlust mõne asjatundjaga.

6. Valu küünarnukkides
Küünarnukkides esinev valu räägib pidevast soovist muuta oma elu. Kui sul on jäikustunne kätes, võib sinu elu olla samuti jäik. Tuleb teha kompromisse ning tuua oma ellu muutusi.

7. Valu kätes
Käevalu tähendab, et tõenäoliselt pöörad liialt tähelepanu valedele inimestele. Kaalu uute sõprussuhte loomist, ole avatud töökaaslastega ja tutvu erinevate inimestega.

8. Valu puusas
Puusavalu võib öelda sulle, et kardad edasi liikuda. Valulikud puusad tähendavad, et keeldud muutustest ja edasiliikumisest. Võid olla otsuste tegemisel liiga pessimistlik.

9. Valu põlvedes
Põlvevalu võib olla märgiks suurest egost ja anda märku endast liialt hästi mõtlevale inimesele. Tule tagasi Maa peale! Tegele heategevusega ning pea meeles, et sa ei ole kõikvõimas.

Allikas: Themindsjournal.com