ASTROLOOG: sünnieelsed päikese- ja kuuvarjutused mõjutavad tugevasti elu

ASTROLOOG: sünnieelsed päikese- ja kuuvarjutused mõjutavad tugevasti elu

Iga päev on meie ees mitmeid valikuid – olgu teemaks töö, kodu, elukaaslane, lapsed, tervis, õpingud, reisid või midagi muud. Kuna inimestel on juba kiusatus ikka ja jälle samasse ämbrisse astuda, siis leiamegi end sageli samalt ristteelt, kus oleme juba olnud. Just nagu Puhh ja Notsu ringiratast oma jälgedes Pusa otsimas. 

Ristteel seistes oleks kergem oma valikuid teha, kui tead, kuhu sa jõuda tahad ja missuguse teekonna oled endale tegelikult selleks eluks valinud. Kuigi varjuline metsarada tundub tuttavlikult kutsuv, võib konarlik mägitee pakkuda hoopis laiemat vaatevälja ja pingutusele järgnevat võimsamat rahulolutunnet. Meie teekonnad on erinevad – mis on ühe jaoks õige ja edasiviiv, on teise jaoks paigaltammumine. 

Et õige tee üles leida, tulevad appi sünnieelsed päikese- ja kuuvarjutused. Päikesevarjutus kui ülivõimas noorkuu väljendab vajadust hakata liikuma teatud suunas ja et neid omadusi inimkonnas arendada, on vaja Maa peale tuua hingi, kes on vastava õppetüki juba omandanud ja oleksid valmis seda teistega jagama. Nii saab seda pidada omamoodi taevaseks tellimuseks. Kuigi kõik peale vastavat päikesevarjutust sündinud inimesed omavad sarnast missiooni, viib igaüks seda ellu siiski omal moel ja omas kontekstis. 

Mis on ühist Ameerika endisel presidendil Barack Obamal, kadunud printsess Dianal ja talendisaate tähel Susan Boyle’il? Neil on kõigil üks ja sama sünnieelne päikesevarjutus ehk missioon. Varjutus Veevalajas viitab sellele, et nad tulid oma elu näitel õpetama inimestele vabadust nii mõtetes kui tegudes – lõhkuma eelarvamusi, raputama väljakujunenud tõekspidamisi ja õpetama seda, et inimesi võiks võtta puhta lehena. Nahavärv, seisus või vanus ei tohiks takistada sul olemast vaba tegema seda, mida tõeliselt tahad. Igaüks neist saavutas selle omal moel. Kui nad oleksid jäänud oma raamidesse kinni, oleks nende missioon jäänud täitmata. Muuseas Veevalaja varjutuse veelgi revolutsioonilisemateks näideteks on Albert Einstein ja Lenin.

Ka sünnieelsel kuuvarjutusel (ülivõimas täiskuu) on oma roll – see seostub õppetundidega, mida tulid ise selles elus õppima. Ja nii päikese- kui kuuvarjutuse puhul annab keha meile teatavaid märguandeid, kui me endale võetud ülesannet ei täida. Näiteks kui sinu õppetunniks on vabaneda liigsest kriitikast (sünnieelne kuuvarjutus Kalades), siis võib kõhuvalu olla esimeseks hoiatusmärgiks, et kipud olema enda ja teiste suhtes süüdistav või analüüsid asju üle. Kui neid märke kuulda ei võta, võib tekkida probleeme jalgade või lümfiringega. 

Tulles tagasi Puhhi juurde, siis tema sünnieelne päikesevarjutus on Jääras (peetakse ju tema sünnipäevaks 21. augustit 1921. aastal). Seega on põhjapooluse ja Pusa otsimine igati omal kohal, sest Jäära päikesevarjutusega pole ju vaja karta uusi avastusi ja algatusi! 

Oma sünnikaarti saad tellida astroloog Triin Tobberilt ka Buduaari veebilehelt SIIT või koostada selle ise Triin Tobberi raamatu “Sünnikaardi saladused” abil.