Reklaam sulgub sekundi pärast

BLOGIJA MARI-LEEN ALBERS alustab Dr Simeonsi dieediga

Blogija Mari-Leen Albers on aastate jooksul enda blogis kaaluteemat palju käsitlenud ning omal nahal läbi proovinud omajagu viise kaalunumbri kontrollimiseks. Nüüd otsustas blogija poliitik Laine Randjärve ja paljude teiste eestlaste eeskujul katsetada populaarsust koguvat Dr Simeonsi dieeti, millega on võimalik 40 päevaga tervisele ohutult kaalu kaotada 815kg.

Kuigi mitmed Mari-Leenu sõbrannad on dieedi juba edukalt läbinud, sattus ta ise väljakutse vastuvõtmiseni juhuslikult. “Nad on varem mulle selle ettepaneku teinud, kuid siis lõin araks.” Sellest kirjutas naine ka oma blogis eelmisel aastal, et 40 päeva oma toitumist täpselt kontrollida on hirmutav.

“Üks mu sõbrannadest, kes on samuti maovähendusoperatsioonil käinud ning selle dieedi läbinud,  kinnitas, et Dr Simeonsi dieedi ajal ei tunne nälga. See andis julgust juurde, sest pärast operatsiooni ma ei saa palju süüa  pigem söön vähe ja tihedamini.”

Mari-Leenu sõnul pole tema jaoks esmatähtis konkreetne kaalunumber. “Asi on rohkem enesetundes, aga kuna mingi eesmärk tuleb seada, siis prooviks võtta alla 8 kilo ja vaatame, mis saama hakkab. Teen esialgu dieedi lühemat, 23-päevast varianti.”

Loe Mari-Leenu dieedieelseid mõtteid tema blogist siin.