BUDUAAR BODY 2017 nüüd soodushinnaga 5€

BUDUAAR BODY 2017 nüüd soodushinnaga 5€

Buduaar BODY on naiste multifunktsionaalne elustiilimärkmik, mis erineb paljuski teistest aastakalendritest. Buduaar BODY pakub võimalust kirja panna infot nii töö, trenni, vaba aja ja tervislike eluviiside kui ka suuremate ostuplaanide ja kulutuste kohta.

Lisaks sellele näeb Body märkmik välja väga ilus, pakkudes 2017. aastal kahte erinevat kaanekujundust – valge kukepildiga märkmik kukeaasta puhul ja kirju roosa rõõmsaks planeerimiseks.

Buduaar BODY märkmik on sulle vähemalt kolmel põhjusel vajalik:

* Aitab igapäevaselt supervormi hoida või seda saavutada, pakkudes süsteemset abi kaloritepõletamise ja trennikoormuse jälgimisel.
* Igakuine rahaplaan aitab tulud ja kulud kontrolli all hoida.
* Aitab kaasa sinu tervislikule toitumisele, pakkudes igapäevases kalendrivaates võimalust järge pidada ka veejoomise ja toidu kalorite osas.

Lisaks on mugavas kalendris tunniplaan, kuuplaan, ostunimekiri, rahaplaan, nädala plaan ja kaalukalender

Tervislikku elustiili aitavad hoida erinevate trennidega kuluvate kalorite tabelid, toiduainete kalorsuse tabelid ja tervisekontrolli meeldetuletuse. 2017. aasta kuufaaside kalendrist saad vaadata järele, millal on kasulik ette võtta tähtsaid toiminguid nagu näiteks laste planeerimine, koosolekute pidamine või armusuhte alustamine. Õnne ja tänulikkuse tööriistad aitavad sul leida harmooniat siin ja praegu läbi väikeste asjade.

Mida arvavad Buduaar Body kasutajad märkmikust?

“Uuele aastale vastu ikka jälle Buduaar Body märkmikuga. Pole ideaalsemat kalendermärkmikku, mis hoiab kiires elutempos kontrolli su tegemiste, söömise ja trenni üle. Pluss sellel on nii ilus välimus.” – Paula

“Soetasin teie märkmiku ja soovin avaldada oma arvamust. Olen väga rahul, minu arust väga praktiline ja huvitav märkmik, tahtsin juba eelmisel aastal endale seda osta, aga kui teie oma avastasin, olin juba ostnud ühe ja ootasin terve aasta, et saaksin endale teie uue märkmiku osta :D Kuna ma olen väga aktiivne ja sportlik inimene, siis see on täiesti ideaalne abimees igaks päevaks ja tahtsin suure äitäh öelda, et olete sellise toreda märkmiku kokku pannud!” – Helen

“Väga kompaktne ja kasutajasõbralik, mis mahub kenasti ka käekotti. Sisus olemas kõik, mida vaja nii tööks, kooliks kui tervise eest hoolitsemiseks.” – Ragne

“Olen kasutanud BODY märkmikku mitu aastat ja teen seda ka 2017. aastal. Lisaks kinkisin kõigile sõbrannadele jõuludeks.” – Kai

“Kaks aastat kasutanud ja igati rahul :) Seekord näeb super välja.” – Kristi

Buduaar Body 2017 märkmik on jaekettides läbi müüdud, kuid raamatupoodidest ja Buduaari kontorist Põhja pst 21c, Talllinn, saad seda veel osta. Nüüd soodushind 5 €!
Telli märkmik endale koju buduaar.ee/tellimine