BUDUAAR SOOVITAB: Nike Training Day, heaolu garanteeritud!

Nike

Buduaar

Aeg on 15. märts endale kalendrisse panna ning vaikselt treeningplaani paika seadma hakata, sest taas on tulemas aasta võimsaim ja absoluutselt kõige mitmekülgsem treeningüritus – Nike Training Day powered by MyFitness!

Buduaar vestles Nike treeneri Britta Alepiga ja esitas mõned küsimused , millele iga treeninguhuviline vastuseid saada sooviks!

Alustame kõige tähtsamast: kuidas saada sale piht?
Sale piht tuleb üldjuhul boonusena, kui tervislik eluviis ja sport saavad harjumuseks. Keha vajab distsipliini ning kõige tähtsam on nautida protsessi ning jälgida toitumist.

Aga kui tihti ma peaksin treenima?
Sõltuvalt eesmärgist, aga harrastajal on tervislik treenida 2–5 korda nädalas.

Mis on suurim viga, mida treenimisel teha?
Suurim viga on jätta treening tegemata. Mida aga tasuks silmas pidada, on see, et treenimisse tuleb teadlikult suhtuda: mõelda, et miks seda teha. On see siis sportlik eesmärk või just for fun – seda võiks endale teadvustada. Ennast tuleb hoida, aga treeningus kindlasti ei maksa ennast tagasi ka hoida.

Miks on lihased peale treenimist valusad?
Sellele saaks vastata pikalt ja teaduslikult, aga üldistatult on tegu laktaadi kuhjumisega, mis esineb tugeva füüsilise koormuse korral. Regulaarset ning teadlikku koormust andes valu tunda ei tohiks.

Mis on Nike Training Day eesmärk?
Motiveerida inimesi liikuma ja harrastama sporti, selleks et olla terved nii füüsiliselt kui ka vaimselt. NTD soov on näidata suunda, anda lisaenergiat ja võimalusi inimestele, et nad leiaksid endale meelepärase sportimise võimaluse.

Mida võib NTD külastaja päevalt oodata?
Kindlasti tuleb sellest üks 2020. aasta parimaid päevi . See energia jääb veel kauaks meelde.
Maailmatasemel välistreenerid koos meie oma tippude ja rohkete lisavõimalustega koos treenida, teineteist motiveerida, saada osa sooduspakkimistest, ning külastada erinevaid meelelahutusnurkasid nagu tattoo booth ja patsipunumissalong .

Mis on see, mis teeb NTD-st ühe vägeva ürituse?
Inimesed, energia, treenerid, sõbrad, kellega koos treenida – see tervik, mida NTD pakub.

Mida naudid sina enim treenimise juures?
Naudin kõige rohkem protsessi ja seda tunnet, kui ühel hetkel jaksan rohkem.

Mida ütled neile, kes on treenides on häbelikud, kardavad ehk vigu teha või hoopis veider välja näha?
Hirmu tunda on loomulik osa arengust ja see viib edasi. Mugavustsoonist väljatulek on see, mis viib eesmärgini ja annab edumaa. Tee see lisasamm enda jaoks ning mõtle sellele, et see, mis täna on suur pingutus, on ühel päeval juba osake meist. Kahetseda saab ainult seda, mis jäi tegemata.