BUDUAAR TEEB SEDA JÄLLE: Otsime uut kaalulangetajat!

BUDUAAR TEEB SEDA JÄLLE: Otsime uut kaalulangetajat!

Buduaari kaalulangetajad Inna, Kristi, Teele, Katrina ja Triin on saanud proovida väga erinevaid spordi-, toitumis- ja iluteenuseid, mis on aidanud neil uue elustiili juurde jääda. Nad kõik võivad öelda, et on tänu sellele täna õnnelikumad kui kunagi varem!

Nüüd võib olla sinul samasugune võimalus. Sel sügisel pakub Buduaar koostöös Meritoni Spordiklubiga taas ühele sõnaosavale naisele võimaluse meie kulul kaalust alla saada. Pakume selleks erinevaid, just tema vajadustele sobivaid abivahendeid, alustades eratreenerist ja toitumiseksperdist ning lõpetades taas ühe kauni fotoseeriaga meie ajakirjas. See kõik annab kaalulangetajale motivatsiooni, et jätkata tänu oma ala spetsialistidele omandatud rutiini ja jääda tervisliku eluviisi juurde ka peale projekti lõppemist.
Eelisolukorras on sel korral Tallinnas või selle lähiümbruses elavad naised, aga väga hea kirjutamisoskuse puhul võib uks avaneda ka teistele.

Kui tahad osaleda meie kaalueksperimendis ja oled vähemalt 18-aastane, siis kirjuta enne 27. septembrit aadressile online@buduaar.ee. 

Kirjutada meile endast essee või kolumni vormis lugu, justkui see oleks sinu esimene veerg pool aastat kestvas kaalulangetamise blogis. Vastused võiks leida järgmistele küsimustele:

– Nimi
– Vanus
– Elukoht
– Tegevusala
– Palju kaalud
– Palju tahaksid kaaluda

– Lisa üks täispikk foto endast

Kaalulangetus algab novembris ning meie poolt on sulle: 

* Tasuta treener ja toitumisspetsialist

* Meritoni spordiklubi pooleaastane priipääse

* Üllatused koostööpartneritelt

* Moekas fotoseeria Buduaari ajakirjas

Buduaari uus kaalulangetamise veerg avatakse novembrist, oma valiku kandidaadi osas teeme 30. septembril.