Buduaar teeb seda jälle: otsime uut kaalulangetajat!

Buduaar teeb seda jälle: otsime uut kaalulangetajat!

Buduaari kaalulangetajad Inna, Kristi, Teele ja Katrina on saanud proovida väga erinevaid spordi-, toitumise- ja iluteenuseid ning  -nippe, mis on aidanud neil uut elustiili juurutada. Nad kõik võivad öelda, et on täna õnnelikumad inimesed kui enne! 

Buduaari kaalulangetajad Inna (fotol), Kristi, Teele ja Katrina on saanud proovida väga erinevaid spordi-, toitumise- ja iluteenuseid ning  -nippe, mis on aidanud neil uut elustiili juurutada. Nad kõik võivad öelda, et on täna õnnelikumad inimesed kui enne! 

Nüüd võib olla sinul samasugune võimalus. Sel kevadel pakub Buduaar koostöös Meritoni Spordiklubiga taas ühele sõnaosavale naisele võimaluse meie kulul kaalust alla saada. Pakume selleks erinevaid, just tema vajadustele sobivaid abivahendeid, alustades eratreenerist ja toitumiseksperdist ning lõpetades taas ühe kauni fotoseeriaga meie ajakirjas.
Eelisolukorras on sel korral Tallinnas või selle lähiümbruses elavad naised, aga väga hea kirjutamisoskuse puhul võib uks avaneda ka teistele.

Kui tahad osaleda meie kaalueksperimendis ja oled vähemalt 18-aastane, siis kirjuta enne 8. veebruari aadressile online@buduaar.ee 

Kirjutada meile endast essee või kolumni vormis, justkui see oleks sinu esimene veerg läbi aasta kestvas kaalulangetamise blogis. Vastused võiks leida järgmistele küsimustele:

– Nimi
– Vanus
– Elukoht
– Tegevusala
– Palju kaalud
– Palju tahaksid kaaluda

– Lisa üks täispikk foto endast

Kaalulangetus algab märtsis ning meie poolt on sulle: 

* Tasuta treener, toitumisspetsialist ja teised konsultandid

* Meritoni spordiklubi aastane priipääse

* Üllatused koostööpartneritelt

* Moekas fotoseeria Buduaari ajakirjas

Buduaari uus kaalulangetamise veerg avatakse veebruari lõpus, oma valiku kandidaadi osas teeme enne 10. veebruaril.