BUDUAAR TESTIB: närimisvitamiinid kui tervistav alternatiiv kommidele

Buduaar

Buduaari naised peavad vitamiine oluliseks ja on katsetanud erinevaid variante. Seekord otsustati üheskoos proovida Ultimate Beauty tootevalikust Biocyte’i närimisvitamiine, mis meenutavad nii välimuselt kui maitselt kummikomme, ent on tegelikult vitamiinid, mida on äärmiselt mugav süüa. Olge hoiatatud – vitamiinid on nii maitsvad, et on raske vaid soovitusliku päevakogusega piirduda!

Ilusate ja tugevate juuste heaks

Keratine juuksekasvu kummikommid

Euroopa nutrikosmeetika liider Biocyte, mille koosseisu kuuluvad apteekrid, on välja töötanud ainulaadse koostisega – keratiini (peamine valk, millest koosnevad meie enda juuksed), põldosi (taimeekstrakti), vitamiine ja mineraale sisaldavad kummikommid, mis kiirendavad juuste kasvu, muudavad karvastruktuuri tugevamaks, annavad juustele läike ja vähendavad väljalangemist. Kummikommid on mõnusa marjamaitsega. Toode ei sisalda kunstlikke magus- ja värvaineid ega maitsetugevdajaid ja on sobilik ka taimetoitlastele.

Testis Kaidy Joala, Buduaari müügijuht:

 

Olin hästi õnnelik, kui sain võimaluse testida keratiini kummikomme. Olen viimase viie aasta jooksul seljatanud nii mõnegi raske haiguse ja kogu see protsess on karmilt mõjunud ka mu juustele. Väga palju juukseid langes välja ja need, mis alles jäid, muutusid hapraks ja kippusid kammides murduma.

Biocyte Keratine kummikommide koostist uurides sütitas mind nende ainulaadne koostis. Teame ju kõik, et meie oma juuksed koosnevad suurel määral keratiinist ja nüüd on see juustele väga vajalik koostisosa peidetud kommide sisse – see on geniaalne. Suurima rõõmuga ampsasin iga päev kaks mõnusalt marjase maitsega kummikommi ja pean tunnistama, et juba pärast ühe kuu möödumist tundsin, et need tõesti mõjuvad. Minu juuksed olid muutunud tugevamaks, taas kasvama hakanud ja väljalangemist peaaegu enam ei esinenud. Otse loomulikult ei piirdunud ma vaid ühe purgiga ja tellisin endale veel kahe kuu jagu juurde, sest tean, et ideaalne on keha turgutada kolmekuuliste kuuridena, et saada maksimaalne tulemus.

Toeta immuunsust:

Immunite kummikommid

Biocyte on loonud immuunsust tugevdavad kummikommid, mis pakuvad organismile üheaegselt tuge tähtsate vitamiinide ja taimeekstraktide näol, rahuldades samal ajal magusavajadust. Need mustika- ja vaarikamaitselised kummikommid sisaldavad C- ja D-vitamiini ning tsinki, mida võiksime tarvitada aastaringselt, et hoida organismis optimaalset tasakaalu. Toode ei sisalda kunstlikke magus- ja värvaineid ega maitsetugevdajaid ja on sobilik ka taimetoitlastele. Toode sisaldab veel punase päevakübara, taruvaigu ja musta leedri ekstrakit. Vitamiinid sobivad nii täiskasvanutele kui lastele alates 6. eluaastast.

Testis Liisbet Saue, Buduaari tegevtoimetaja:

Paraku on mul kummikommide suhtes suur nõrkus, mis tähendab, et kui endale magusat lubada, tahaksin tihti just seda tüüpi maiustuse järele haarata. Võite vaid kujutleda mu rõõmu, kui tekkis võimalus testida kahte head asja üheskoos – süüa kummikommi ja toetada organismi vajalike vitamiinidega. Kummikommid olid ootuspäraselt head ja magusa maitsega, mis tähendab, et oli üpris keeruline piirduda vaid kahe kommiga päevas. Küll aga püsis mul vitamiinide võtmine meeles kui kellavärk, tavajuhul kipun seda aeg-ajalt unustama. Mulle tundus, et immuunsust toetavad kummikommid andsid energiat juurde ja olin vähem väsinud. Magusasõber räägib oma kogemusest: kummikommid on kindlasti jätkusuutlik viis vitamiinide tarbimiseks!

Multivitamiini kummikommid

Multivitamiini kummikommid on täiskasvanute toidulisand, mis aitab toetada igapäevast vitamiinide ja mineraalide tarbimist. Spetsiaalselt täiskasvanute soovitatud päevase annuse põhjal välja töötatud kummikommid sisaldavad üheksat vitamiini ja ühte mineraali maitsva maasikamaitselise närimiskommi kujul. Toode ei sisalda kunstlikke magus- ja värvaineid ega maitsetugevdajaid ning on sobilik ka taimetoitlastele.

Testis Doris Kase, Buduaari turundusjuht:

Mina testisin Biocyte longevity multivitamiine ja pean ütlema, et nii „libedalt“ pole mul vitamiinide võtmine varem läinud. Seda põhjusel, et tegu oli ülimalt maitsvate maasikamaitseliste kummikommidega. Võtsin igal hommikul ühe kummikommi ja mulle tundub, et enesetunne paranes ning jõudsin rohkem asju teha. Eriti oluline on just praegu vitamiine võtta, kuna ilm muutub järjest külmemaks ning erinevad viirused on liikvel. Kahe lapse emana oskan vitamiinide olulisust eriti hinnata. Kuna praegusel ajal on väga keeruline reisida, et vajalikku kogust päikest ammutada, aitavad vitamiinid meil kätte saada vajalikud ained immuunsuse toetamiseks. Pidin kodus vitamiinipurgi ära peitma, sest lapsed arvasid, et tegemist on kommidega ja terve purgi võib kohe ära süüa. Lihtsalt nii maitsvad ja head!

Nägemise toetamiseks:

Vision kummikommid

Vision kummikommid on toidulisand maitsvate kirsimaitseliste närimisvitamiinidena inimestele, kes tunnevad tihti silmade väsimust, töötavad palju ekraani taga või tunnevad pinget silmades. Spetsiaalselt kahe karotenoidpigmendi – luteiini ja zeaksantiini, kahe vitamiini ja mineraalainega loodud kummikommid aitavad säilitada normaalset nägemist. Toode ei sisalda kunstlikke magus- ja värvaineid ega maitsetugevdajaid ning on sobilik ka taimetoitlastele.

Testis Meisi Volt, Buduaari ilu- ja moetoimetaja:

Tihtilugu töötan pikki päevi arvutiga, kas pilte töödeldes, artikleid kirjutades või planeerides sotsiaalmeedia postitusi ning tunnen, et päeva lõpuks on silmad väsinud ja nii-öelda laisad, seega on silmade tervise toetamine minu jaoks eriti oluline. Tänu vitamiinidele tundsin, et silmad on paremas toonuses, ei väsi nii kiiresti ning ka kaugele vaatamisel ei teki nii-öelda hägusust, mida aeg-ajalt pika päeva jooksul tundnud olen. Kuna olen prillikandja, tean, et lisaks vitamiinidele on oluline ka ekraani sinise valguse eest kaitsev kvaliteetne prillilääts, aga mind rõõmustab teadmine, et saan oma nägemist toetada nii sees- kui välispidiselt.

Sileda naha ja tervete liigeste heaks:

Collagen Express kummikommid

Collagen Express® kummikommid pakuvad uut lähenemist nahahooldusele. Need sisaldavad päevases annuses 2500 mg kollageeni ja 80 mg C-vitamiini ning on mõnusaltpuuviljamaitselised. Kollageen vähendab vananemisega seotud ilminguid, aitab kasvatada küüsi ja juukseid, toetab liigeste ja kõõluste tööd.

Testis Katrin Tust, Buduaari brändijuht:

Kui öeldakse, et 40. eluaastaks on kolmandik kollageenist meie kehast lahkunud, siis valikut pole, inimkeha suurim ja arvukam struktuurvalk tuleks võtta oma igapäevaseks kaaslaseks… Kuna mul juuste ja küüntega muresid ei ole, tahtsin just näha, kas ja mil moel mõjutab kollageeni tarbimine nahka ehk kas see muutub pringimaks?

Alustasin kollageeni tarbimist sel sügisel. Olen katsetanud erinevaid tooteid, et leida enda jaoks see tõhusaim. Seekord proovisin 10 päeva BIOCYTE Collagen Express kummikomme. Ühes pakis on kokku 30 kommi, millest igal hommikul tuleb võtta kolm. Maitse on neil väga hea – maasikas, arbuus ja mustsõstar ehk kõik kolm minu lemmikut üheskoos! Lisaks veel boonus, et need on maitsestatud loodusliku steviaga! Tarbimine on imelihtne ja mõnus! Ainus mure on oma 4-aastast neist eemal hoida. Hea on ka see, et kommidesse on lisatud C-vitamiini, millel on kollageeni tootmisele stimuleeriv mõju. Päevase annusega saab 2500 mg kollageeni ja 80 mg C-vitamiini.

Pean tunnistama, et alates kollageeni tarbimisest mulle endale siiski tundub, et nägu on võrreldes aastatagusega natuke siledam. Kui pärast pikki jalutuskäike on ka üks liiges õhtuks natuke tunda andnud, siis praegu ma midagi sellist ei tunne ehk loodan, et sissevõetud lisandid on mõjunud positiivselt kogu kehale!