Eksperiment: Mõne nädalaga saledaks

Eksperiment: Mõne nädalaga saledaks

Arvad, et skinny-lõikelised teksad ja figuuri järgivad kleidid ei ole sinule? Eksid! vipMedicum tõestab, et ideaalvorm on saavutatav kõigest mõne nädalaga.

Arvad, et skinny-lõikelised teksad ja figuuri järgivad kleidid ei ole sinule? Eksid! vipMedicum tõestab, et ideaalvorm on saavutatav kõigest mõne nädalaga.

Kaalu langetamine ei ole kunagi olnud lihtne ega kiire protsess, kuid nagu öeldakse, miski pole siin ilmas võimatu. Endosphere Therapy on aparaatse kosmetoloogia uusim saavutus, mis tänu mikrotsirkulatsiooni ja lümfiringe parandamisele, ainevahetusprotsesside kiirendamisele ja kudede toniseerimisele tagab märkimisväärsed tulemused. Nimelt aitab see uuenduslik meetod figuuri peenemaks voolida ning jätta hüvasti tüütu tselluliidiga.

Tark naine aga muinasjuttudesse ei usu ning seetõttu viis ilukliinik vipMedicum läbi eksperimendi, et näidata vibrokompressioonimassaažil põhinevat meetodit reaalse inimese peal ja jälgida protseduuride kuuri järel figuuriga toimunud muutusi.

Saame tuttavaks projektis osalejaga – Aljona on 29-aastane väikese lapse ema, kes otsustas pärast beebi sündi puusadele kogunenud kilodega midagi kiiresti ette võtta ja astuda saabuvale pidudehooajale vastu kaks suurusnumbrit väiksema kleidiga. Teel ideaalse kehani juhendas Aljonat iluspetsialist Anastasia. „Aljona läbib Endospheres Therapy kuuri, mis koosneb kuuest protseduurist. Nädalas on soovitatav teha kaks protseduuri. Andsin ka soovituse tarbida piisavas koguses vett, s.o 1,5–2 liitrit päevas, mis, nagu teada, omab positiivset mõju kaalualandamisel ning on ka üldise tervise ja heaolu saavutamise esimene aste,” kommenteeris ta.

Elevusest tulemusteni

Enne, kui elevusest tulvil Aljona, kes ei osanud arvatagi, et just tema õnnelikuks katsejäneseks valitakse, esimesele protseduurile läks, mõõdeti ära tema keha probleemsemad piirkonnad. 

Aljona andmed enne Endoshperes Therapy kuuri algust:

Kaal: 64,4 kg

Taljeümbermõõt: 85 cm

Puusade ümbermõõt: 94 cm

Käeümbermõõt: 29 cm

Reieümbermõõt: 62 cm

„Protseduur oli meeldiv, aga kohati valulik, eriti just reite väliskülgedel. Spetsialist selgitas, et esimesed protseduurid ongi natuke valulikumad, kuna keha peab nendega kõigepealt ära harjuma. Nagu öeldakse – ilu nõuab ohvreid! Protseduuri ajal töödeldi keha jalataldadest kuni kõhupiirkonnani, nii eest kui tagant. „Järgmisel päeval oli tunne justkui pärast üle pika aja trennis käimist, isegi lihased hakkasid valutama,” kommenteeris oma esimest Endospheres Therapy kogemust Aljona ning soovitas jätta kahe protseduurikorra vahele vähemalt paar päeva aega taastumiseks.

Protseduuri ajal tegi iluspetsialist ka ühe foto, et võrrelda töödeldud ja töötlemata alasid. Tulemus oli tõesti silmaga nähtav – töödeldud tuhara pool nägi koheselt palju pringim ja siledam välja!

Kõige enam avaldas aga Aljonale muljet alaseljamassaaž. „See on mul väga tundlik ala ja aparaadi silikoonotsik tegi sellega tõepoolest väga head tööd. Peale protseduuri olin mõnusalt lõõgastunud, tundsin, kuidas veri käib kehas ringi ja jalgades on meeldivalt soe tunne. Isegi uni oli samal päeval palju magusam,” kirjeldas oma emotsioone Aljona, kes hakkas parimate tulemuste saavutamiseks nüüd ka varasemast rohkem vett jooma, keskmiselt 2–2,5 liitrit päevas, ja jälgima oma toitumiskava.

Rõõmustav lõpusirge

Kui esialgu oli Aljona kartnud, et ka järgnevad protseduurid valulikud tulevad, siis siin ei pidanud tema ootused paika. „Endalegi üllatuseks nautisin massaažilaual veedetud aega väga. Juba peale neljandat protseduuri oli kaal langenud 61,5 kg peale, talje muutus märgatavalt saledamaks, kõht oli palju ilusam ja pringim ning kadusid üle püksiääre rippuvad sangad,” rõõmustas selleks ajaks esimesi komplimente koguda jõudnud Aljona ja lisas, et ka sääremarjades häiriv väsimustunne kadus lõpuks ära.

Peale kuuendat protseduuri langes noore naise kaal 60 kg peale, jalgadelt kadus tselluliit, tuharad muutusid pringimaks, kõht läks trimmi ja talje peenemaks. „Spetsialist Anastasia lubas, et kõik need positiivsed muutused toimuvad mu kehas edasi kuni poolteist kuud. Mina aga toitun tervislikult ja joon palju vett, mis aitab häid tulemusi ka edaspidi hoida,” rõõmustab kolme nädalaga ilma trennis käimata parema vormi saavutanud Aljona.

Tulemus pärast 6 protseduuri:

Kaal: 60,5 kg (-4 kg)

Talje: 74 cm (-11 cm)

Puusad: 87 cm (-7 cm)

Reieümbermõõt: 57 cm (-5 cm)

Endospheres Therapy protseduur on näidanud suurepärast efekti ning Aljona saavutatud tulemused kinnitavad, et iga naine võib soovi korral oma figuuri korrigeerida ja saavutada parema vormi. Väga tähtis on seejuures kompleksne lähenemine – Aljona külastas regulaarselt Endospheres Therapy protseduure, jälgis tervisliku toitumise põhireegleid ning tarbis piisavas koguses vett.

Kuna tulemused olid tõesti märkimisväärsed, otsustati projekti veel kuue protseduuri võrra pikendada ja näidata, milliseid tulemusi on võimalik saavutada pikema kuuriga. Aljona oli pakkumisega kohe nõus ja tõdes, et paljud sõbrad elavad talle väga kaasa ja kiidavad häid tulemusi. „Järgnevad protseduurid ei olnud enam sugugi valulikud, vaid meenutasid pigem massaaži,” tõdes ta.

Tulemus pärast 12 protseduuri:

Kaal: 57 kg (-7,4 kg)

Talje: 71 cm (-14 cm)

Puusad: 83 cm (-11 cm)

Reieümbermõõt: 54 cm (-8 cm)

 ENNE                                             PÄRAST