EKSPERT PALJASTAB, ET VÄIDE piima tervislikkusest on kohutav vale

EKSPERT PALJASTAB, ET VÄIDE piima tervislikkusest on kohutav vale

Terviseekspert dr. Willet nendib, et mitmete uuringute tulemusena on jõutud selgusele, mille kohaselt on poes müüdav piim ning piimatooted inimese tervisele pigem kahjulikud kui kasulikud ning väide, et piimatooted teevad inimese organismile head, on üks suur vale. Küll aga võivad pastöriseeritud piimatooted tervist rikkuda.

Nurses Health Study uuringu kohaselt võib suures koguses pastöriseeritud piimatoodete tarbimine kaasa tuua luuhõrenemise.

Pastöriseeritud piimatooted ei ole tervisele sugugi kasulikud ning need sisaldavad äärmiselt vähesel määral inimesele vajalikke toitaineid. Küll aga seostatakse pastöriseeritud piima ning piimatooteid erinevate allergiate, kasvuprobleemide, hambaemaili lagunemise ja kummalisel kombel isegi osteoporoosiga.

Reklaamides öeldakse küll, et piim sisaldab organismile vajalikku kaltsiumit, mis tugevdab luustikku ning peaks justkui osteoporoosi teket ennetama, ent reaalsus paraku selline ei ole. Reaalsuses leidub pastöriseeritud piimas niivõrd vähe organismi poolt omastatavat kaltsiumit, et sellest ei piisa luustiku toestamiseks.

Piimatooteid reklaamivad paljud maailmakuulsad staarid ning pole kahtlustki, et piimatoode mõjub enamus inimeste silmis tervislikuna, kuid paraku on see üks suur pettus, ütleb dr. Willet.

Allikas: healthy holistic living

Sarnased artiklid