Eriline ja tervislik kohvijook! RETSEPT!

Eriline ja tervislik kohvijook! RETSEPT!

Tavalise kohvi asemel võiks vahel proovida midagi uut ja huvitavat. See retsept siin koosneb viiest väga tervislikust ning maitsvast lisandist, mis muudavad kohvi joomise lausa maagiliseks. Kohv, mis on tervisele kasulik – proovimist väärt! Kõik vajalikud ained saab kätte suuremast toidupoest või mahekauplusest. 

Tavalise kohvi asemel võiks vahel proovida midagi uut ja huvitavat. See retsept siin koosneb viiest väga tervislikust ning maitsvast lisandist, mis muudavad kohvi joomise lausa maagiliseks. Kohv, mis on tervisele kasulik – proovimist väärt!

Selle kohvi muudavad eriliseks viis komponenti – maca pulber, toorkakao, kookospiim, mesi ja kaneel.

Miks on maca pulber hea?

See sisaldab palju rasvhappeid, B-vitamiini, C-vitamiini, kaltsiumit, magneesumit, fosforit, rauda ja kaaliumit, valke, kiudaineid, tärklist, fruktoosi, tanniine, alkaloide, joodi, räni, naatriumit, vaske, tina, tsinki. Maca pulber on ülimalt rikas erinevate mineraalainete ning flavonoidide, eeterlikke õlide ja teiste organismile väga kasulikke ainete poolest.

Kõik vajalikud ained saab kätte suuremast toidupoest või mahekauplusest. 

Maagiline kohvi! (ühele)

Vaja läheb: 

1 tl maca pulbrit

1 tl toorkakaod või magustamata kakaod

1/2 tl kaneeli

2 sl kookospiima

musta kohvi ja vett

Tee nii:

Valmista 2/3 tassi tavalist musta kohvi nii nagu sa seda tavaliselt teed. Võid kasutada lahustuvat kohvi, teha kohvi presskannu või masinaga. Vala kohvi blenderisse (võid kasutada ka visplit) ja lisa sinna kakao, kookospiim, mesi ja kaneel. Blenderda väikesel võimsusel kuni kõik komponendid on omavahel läbi segunenud. Lisa maca pulber, blenderda kiirelt läbi ja serveeri kohe!

Allikas: magazine.foxnews.com