ERISKUMMALINE ROHI, mis ravib kurgu terveks

ERISKUMMALINE ROHI, mis ravib kurgu terveks

Köha ja kurguvalu toovad kaasa halva tuju ning ebameeldiva enesetunde, kuid paraku on see talvisel külmal perioodil isegi, et vältimatu viiruslik infektsioon. Kui enamasti otsitakse abi apteegist, siis tegelikult on olemas ka looduslikke meetodeid, mille abil kurguvalu leevendada.

Köha ja kurguvalu toovad kaasa halva tuju ning ebameeldiva enesetunde, kuid paraku on see talvisel külmal perioodil vältimatu viiruslik infektsioon. Kui enamasti otsitakse abi apteegist, siis tegelikult on olemas ka looduslikke meetodeid, mille abil kurguvalu leevendada.

Üks kiire ja tõhus ravimeetod, kuidas oma tervist turgutada, on sooja soolaveega kuristamine. See mitte üksnes ei leevenda valu, vaid aitab ka bakteritega võidelda ning kiirendab paranemisprotsessi.

Tee nii: sega üks teelusikatäis peenikest mineraalsoola umbes 250 ml sooja veega ning kurista sellega kurku. Lase igal suutäiel vähemalt viis-kuus sekundit suus olla ning seejärel sülita välja.

Kuristamist võiks teha umbes viis korda päevas, sest nii on sellest tõepoolest abi.

Oluline on kuristamisel kasutada just peenikest mineraalsoola, sest need varustavad organismi vajalike ioonidega, mis aitavad keha funktsioone tasakaalustada ja haigusega võidelda.

Soolateraapiat peetakse tõhusaks looduslikuks vahendiks immuunsüsteemi tugevdamisel ning ka haiguste ennetamisel.

Allikas: healthyfoodhouse

 

Sarnased artiklid