FOTOD: ANNI RAHULA perekond annab tervislike eluviisidega erilist eeskuju

erakogu

Buduaar

Mõned inimesed on lihtsalt niivõrd tervislike eluviisidega, et patt oleks neid mitte imetleda ja kindlasti võiks neist ka ise eeskuju võtta.

Muusik Tomi Rahula ning tema jalgpallikohtunikust abikaasa Anni Rahula kuuluvad kahtlemata nende tervislike perekondade sekka.

Ka reisil viibides leiavad mõlemad selle aja, et ennast vormis hoida ja selleks ei pea kusjuures sugugi jõusaalis rassima. Anni ja Tomi hoiavad end praegusel perioodil vormis hoopis joostes. Päeva alustavad mõlemad mõnusa hommikuse jooksuga, mis annab energiat terveks päevaks ja loob mõnusa meeleolu.

“Mul on nii hea olla, kui ma saan soojas kliimas joosta. Hommikul vara. Ja õues päikese ja perega hommikust süüa. Väga muud polegi elult tahta, kui selliseid hommikuid,” kommenteerib Anni ja lisab veel: “Hommikuse sutsaka numbrid 30 minutit 5.13 km. Jooksu lõpp kell 7:54.”

Anni tõdeb, et alati ei pea trenni tegema kaks tundi. “Selles ongi liikumise võlu. Mõnel korral teed lühema otsa, teinekord pikema. Ühel hommikul kiirema ja teisel õhtul aeglasema. Paar päeva lihtsalt kõnnid. Põhiline, et liigud.”

Järgmisel hommikul läbisid Anni ja Tomi aga juba seitse kilomeetrit ja seda hommikul kell seitse.