FOTOD: MARJU KARINI tütar Diana paljastas, mis nipiga ta 14 kg kaalust alla võttis

kuvatõmmis

Karin Karu

Marju Karini vanim tütar Diana Teniste on kaalust kõvasti alla võtnud ning tõdeb, et nüüd tunneb ta end jälle endisena.

Kui varasemalt tegi Diana trenni viiel korral nädalas, siis nüüd piisab ka kolmest korrast ja kehakaal püsib kenasti paigal.

“14 kg vahet ja muutus missugune! Olen alati püüdnud enda eest hoolitseda, kuid mingi hetk lihtsalt läks kuidagi nii lappama. Peeglisse vaadates ei tundunud üldse, et see olen mina ning olin harjunud tähelepanuga jne, kuid üks hetk oli see kõik kadunud … tekkis hetk, kus ma ei viitsinud end isegi enam meikida ning igapäev kandsin dresse,” tunnistab Diana.

Nüüdseks on naise olukord ja samuti ka enesetunne kardinaalselt muutunud. “Ma armastan seda, et ma olen jälle mina ise ka väljastpoolt ja saan kanda kõiki neid ilusaid kostüüme, millest tol hetkel unistasin,” nendib ta.

Diana lisab veel: “Kui ei ole mõnda tervisest tulenevat seisundit, mis põhjustab ülekaalu, siis vabandusi ei ole … ei koroona, kodus istumine, istuv töö jm. See on Sinu enda käsi, mida saad kontrollida, mis toitu võtab ja suhu pistab. Trenni tegin tol hetkel 5 korda nädalas, aga noh hambad olid nii head, et kasu sellest polnud,” paljastab naine ka põhjuse, millest ülekaal tekkis ning kuidas ta sellest ka lahti sai.

“Nüüd teen 3 korda nädalas trenni ja jälgin toitumist ja #sexybitch põhimõtteliselt enda arvates valmis,” muigab Diana, kes näeb tõepoolest rabavalt hea välja.