GENIAALNE MEETOD: prinkis pepu ja tuharad paari lihtsa nipiga

Mitte kunagi pole liiga hilja treeningutega alustada ning selleks pole sugugi vaja endale jõusaali kaarti teha või spordiklubiga liituda. Trenni saab teha ka kodustes tingimustes ning just siis, kui sulle endale sobib. Kõige olulisem on leida õiged harjutused ning õppida neid perfektselt sooritama.

Mitte kunagi pole liiga hilja treeningutega alustada ning selleks pole sugugi vaja endale jõusaalikaarti teha või spordiklubiga liituda. Trenni saab teha ka kodustes tingimustes ning just siis, kui sulle endale sobib. Kõige olulisem on leida õiged harjutused ning õppida neid perfektselt sooritama.

Just see, kuidas harjutust sooritada, määrab ära ka lihaste piirkonna, mis koormust saab ja teisalt võib harjutuste vale sooritamine tuua endaga kaasa ka vigastuse.

Allpool olevas videos näitab personaaltreener ette mitu lihtsat harjutust, mida on väga mugav kodustes tingimustes teha. Jälgi esmalt harjutuste tehnikat ning seejärel tee tasahaaval kaasa. Kõik harjutused, mis videos ette näidatakse, aitavad peput, tuharaid ning säärejooksu treenida ja lihaseid kauniks voolida.

Vaata videot allpool!