HÄMMASTAV: MIS JUHTUB, kui enne sööki ingverijuurt närida

HÄMMASTAV: MIS JUHTUB, kui enne sööki ingverijuurt närida

Ingverijuur on iidsetest aegadest hinnatud tervendavate omadustega taim, millel on rohkem raviomadusi kui kätel sõrmi. Kas teadsid näiteks, et ingverijuure abil on võimalik parandada aju funktsioone, ravida põletikke, diabeeti ning isegi kaitsta aju neuroloogiliste haiguste eest. Kuid see pole veel kõik.

Ingverijuur on iidsetest aegadest hinnatud tervendavate omadustega taim, millel on rohkem raviomadusi kui kätel sõrmi. Kas teadsid näiteks, et ingverijuure abil on võimalik parandada aju funktsioone, ravida põletikke, diabeeti ning isegi kaitsta aju neuroloogiliste haiguste eest? Kuid see pole veel kõik!

Multifunktsionaalne ingverijuur avaldab mõju ka inimese seedeelundkonnale ning teadlased soovitavad seda enne sööki närida väga kindlal põhjusel. Nimelt paneb ingverijuure närimine maomahlad korralikult tööle ning ainevahetus saab tänu sellele korraliku lisatoe. Ingverijuur mõjub seedimisele nagu siluv palsam, mis aitab organismil toitaineid paremini omastada ja tekitab isu.

Kui aga klaasile veele lisada pisut riivitud ingverijuurt, siis see balansseerib veresuhkru taseme ja paneb samuti ainevahetuse kiiremini tööle.

Kui tunned, et seedimine on pisut aeglasemaks muutunud või kõht puhitab, siis tasub proovida ingverijuure närimist tühja kõhu peale.

Allikas: healthyfoodhouse

 

 

 

Sarnased artiklid