HÄMMASTAV NIPP: HINGA JA SEEDI oma nahk ilusaks

HÄMMASTAV NIPP: HINGA JA SEEDI oma nahk ilusaks

Kas tõesti on võimalik nahamuredest vabaneda hingamismetoodika abil ja ilma mingi kõrvalise abita? Enne teada ei saa, kui järele ei proovi! Kosmeetik Emma Hardie õppis selgeks ühe imetabase ja pealtnäha üsnagi kummalise harjutuse, mis paneb tema organismi jääkaineid väljutama, parandab vereringet ja reguleerib vee liikumist nahakudedes – tulemuseks on säravpuhas aknevaba nahk.

Nahaprobleemid peegeldavad organismi häireid ning toksiinid ja jääkained, mis organismi kinni jäävad, muudavad ajapikku ka jume tuhmiks ja põhjustavad erinevaid nahaärritusi. Ainevahetus, inimese energiatase ja näonahk on otseses seoses!

Antud harjutus masseerib magu ja maksa ning läbi selle aitab ka organismil jääkainetest vabaneda, parandab vereringet ja vee liikumist kehas. Ka kõikvõimalike seedimisprobleemide korral tasub seda kindlasti proovida.

Selleks et seda harjutust teha, pole vaja midagi muud kui paar meetrit vaba ruumi ja väikest salvrätipakki või midagi muud, mida sa oma alakõhule asetada saaksid, ilma et see sealt maha kukuks.

Võta seliliasend põrandal sisse ja tõsta oma alakeha puusadest üles, aseta salvrätipakk alakõhule (nabast allapoole). Jalatallad peavad olema kindlalt vastu põrandat. Nüüd hinga läbi nina sügavalt sisse ja seejärel suu kaudu välja – hingamise ajal kasuta oma alakõhulihaseid ehk siis hingata tuleb läbi oma kõhu. Sinu kõht peab välja hingates tõusma ja sisse hingates langema ning selleks ongi vaja salvrätipakki – sa näed, kas see tõuseb ja langeb või mitte. Hoia käed põrandal, keskendu salvrätipakile ja hinga rahulikult sisse ja välja jälgides, et kõhupiirkond samal ajal kaasa liiguks. See lihtne harjutus toimib, kui seda teha kaks korda päevas paar minutit kuni viis minutit järjest.

See harjutus toimib justkui organite sisemise masseerimisena ning paneb kõik efektiivsemalt toimima. Juba peale paarinädalast regulaarset harjutamist muutub nahk jumekamaks, tervemaks ja ainevahetus paraneb samuti.

Allikas: thisispowder