Reklaam sulgub sekundi pärast

ILUTEGIJA ADRIANA VIKS nägi 5 nädalat pärast sünnitust välja nagu ta poleks rase olnudki: põhjus on lihtne

Karin Karu

Adriana Viks
Adriana Viks — FOTO: Adriana Viks/Instagram

Bombshell ilusalongi asutaja ja püsimeigikunstnik Adriana Viks on naine, kes armastab oma välimusele väga palju tähelepanu pöörata ja mis seal salata – kaunitar näeb alati ka laitmatu välja.

Ühtlasi on Adriana näol tegu armastava emaga ehk siis tõeliselt mitmekülgne naine, kes jagab oma elu emarolli, abikaasa ja karjäärinaise vahel.

Kaunitar avaldas sotsiaalmeedias hämmastavad fotod, kus ta näitab, milline oli tema uhke beebikõht kaheksandal raseduskuul, kaks nädalat enne sünnitust ning viis nädalat pärast lapse sündi.

Vaadates naise rasedusjärgset vormi võiks vabalt arvata, et ta pole rase olnudki - beebikilodest pole siinkohal juttugi.

Adriana möönab, et tema jaoks oli beebikilodest väga lihtne lahti saada. "Tegelikult väga lihtsal põhjusel.  Ma ei võtnud raseduse ajal normist rohkem juurde. Ma jälgisin oma toitumist terve raseduse aja ja ka liikusin piisavalt, sest me planeerisime raseduse ajal pulmi. Kuna pulmakuupäev oli täpselt 6 nädalat pärast lapse sündi paika pandud ja mul oli ka kleit välja valitud, siis see hoidis mind vormis. Ma tulin sünnitusmajast välja ainult 5 kg raskemana, kui ma enne rasedust olin ja pulmapäevaks oli raseduseelsest kaalust ainult kiloke üle," sõnab kaunitar.

Adriana Viks
Adriana Viks — FOTO: Adriana Viks/Instagram