Keha ja vaim uudised

toob teieni 24-7fitness

Helkur kohe külge!

Kallid sõbrad! Parem lugeda moraalijutte ning järjest ja järjest meeldetuletusi teha, kui pärast terve elu kahetseda. Eesti teedel hukkub igal aastal liiga palju inimesi ja seda sellepärast, et pimedal ajal autojuhid ei näe jalakäijat. Mingil põhjusel kardetakse helkurit külge riputada. 

[email protected]


Kallid sõbrad! Parem lugeda moraalijutte ning järjest ja järjest meeldetuletusi teha, kui pärast terve elu kahetseda. Eesti teedel hukkub igal aastal liiga palju inimesi ja seda sellepärast, et pimedal ajal autojuhid ei näe jalakäijat.

Mingil põhjusel kardetakse helkurit külge riputada. Peetakse seda siis äkki lapsikuks või mittesobivaks mantliga – seda  ei tea.
Meie  teame, et helkur on väga popp ja in. Mis kõige tähtsam – ta võib päästa su elu.
Rääkides autojuhi seisukohast, on ikka veel liiga palju  pimedatel teedel nii linnas (mis kõige hullem, ka maanteedel) ja maapiirkondades  inimesi, kes helkurit ei kanna.


Helkur on vajalik kõigile, kes jala käivad või jalgrattaga sõidavad!


Helkuri tööpõhimõte on lihtne. Helkur on tehtud materjalist, mis suures osas temale langenud valguskiirtest suunab tagasi valgusallika poole.


Helkur pole üleliigne isegi mitte valgustatud linnatänaval, kus sõidukijuhi tähelepanu köidavad kõik tuled ja reklaamid ning helkurita jalakäijat on selle taustal väga raske märgata.
Helkurit peaks kandma ka õues mängides, sest ka õuealal liigub autosid.
Kõik, kes liiguvad ringi lapsevankritega, peavad ka vankrile helkurid või helkurribad kinnitama, et autojuht juba kaugelt teid märkaks.


Kuhu helkur kinnitada?

â

Keha ja vaim uudised

toob teieni 24-7fitness