HIGI JA BAKTERID ehk millal peab rinnahoidjat kindlasti pesema?

HIGI JA BAKTERID ehk millal peab rinnahoidjat kindlasti pesema?

Püksikute vahetamine on iseenesest mõistetav – kes teeb seda iga päev, kes üle päeva, ent kui tihti tuleks oma rinnahoidjat vahetada? Spetsialistide sõnul oleneb see mitmest väiksemast tegurist ning iga kandmise tagant rinnahoidjat kindlasti pesema ei peaks.

Püksikute vahetamine on iseenesestmõistetav – kes teeb seda iga päev, kes üle päeva, ent kui tihti tuleks oma rinnahoidjat vahetada? Spetsialistide sõnul oleneb see mitmest väiksemast tegurist ning iga kandmise tagant rinnahoidjat kindlasti pesema ei peaks.

Spordirinnahoidjat tuleks tõepoolest pesta peale igat treeningut, sest see muutub higiseks ja kogub endasse palju baktereid. Tavalist rinnahoidjat, mida me päevasel ajal kanname, tuleks aga pesta vastavalt enesetundele. Kui sa keset päeva palju ei higista ja rinnahoidja ei muutu higiseks, siis võiks seda pesta peale kolme – nelja kandmiskorda.

Higieritus rindade piirkonnas on samasugune nagu kaenlaalustes ja kui sa kipud ka keset päeva higistama, siis tuleb ka rinnahoidjat tihemini pesta.

Mis aga rinnahoidja pesemisse puutub, siis parim variant on käsipesu, sest pesumasin rikub rinnahoidja kuju, mille tulemusena muutub see üsnagi kiiresti inetuks. Mida õrnemast materjalist sinu rinnahoidja on, seda õrnemat käsitlemist see vajab.

Kui tihti sina oma rinnahoidjat vahetad?

Allikas: goodhousekeeping.com