HOIATUS! NEED POPULAARSED JALATSID võivad rikkuda sinu tervise

Üle kümne aasta on maailmas müüdud ülimalt populaarseid Crocsi kummijalatseid, ent nüüd selgub, et need võivad tervisele suurt ohtu valmistada ning tegelikult ei tohiks nendega päev läbi kindlasti ringi käia. Crocse on müüdud enam kui 300 miljonit paari ning kõik need inimesed võivad endalegi teadmata oma jalgu vigastada...

Üle kümne aasta on maailmas müüdud ülimalt populaarseid Crocsi kummijalatseid, ent nüüd selgub, et need võivad tervisele suurt ohtu valmistada ning tegelikult ei tohiks nendega päev läbi kindlasti ringi käia. Crocse on müüdud enam kui 300 miljonit paari ning kõik need inimesed võivad endalegi teadmata oma jalgu vigastada…

Crocsid on ülimalt mugavad ning seetõttu ei saa me ise arugi, kui me oma jalgu vigastame! Ameerika spordiarst Alex Kori tõdeb, et lahtise kannaosaga Crocsi jalatsid teevad kannaosale liiga, sest need ei toeta kanda nii, nagu vaja. Kui kannaosa on pidevalt pinge all, mõjutab see tegelikult kogu jalga ja võib isegi deformatsioone, paksenenud nahka ja teisi terviseprobleeme endaga kaasa tuua.

Ka jalaarst Megan Leahy, kes tegutseb USAs, ütleb, et Crocse ei tohiks mitte mingil juhul päev läbi kanda!

Kusjuures aastal 2011 keelati Suurbritannia haiglaõdedel Crocsi kummijalatsite kandmine, sest need ei kaitsnud nende jalgu teravate riistade nagu nõelte, skalpellide ja kääride eest. 

Sama keelu said Crocsid aastate eest ka USA, Rootsi ja Austria haiglates. 

Seega, kui ka sina oled suur Crocside fänn, siis nüüd tuleb sul nende kandmist piirata ja seda puhtalt sinu enda tervise huvides.

Allikas: huffingtonpost.com