IIDNE 60 SEKUNDI RAVINIPP: mõjub paremini kui tabletiravimid!?

IIDNE 60 SEKUNDI RAVINIPP: mõjub paremini kui tabletiravimid!?

Tänapäeval võetakse tablette iga väiksemagi valu või vigastuse puhul ning ka depressiooni ja pingete leevendamiseks on apteekides müügil meeletul hulgal kõikvõimalikke tablette. Vahelduseks võiks aga proovida midagi hoopis lihtsamat ning kes teab, ehk ka tõhusamat – selleks on iidne 60 sekundi ravinipp, mis kujutab endast sõrmede massaaži!

Tänapäeval võetakse tablette iga väiksemagi valu või vigastuse puhul ning ka depressiooni ja pingete leevendamiseks on apteekides müügil meeletul hulgal kõikvõimalikke tablette. Vahelduseks võiks aga proovida midagi hoopis lihtsamat ning kes teab, ehk ka tõhusamat – selleks on iidne 60 sekundi ravinipp, mis kujutab endast sõrmedemassaaži!

Sõrmedel asuvad olulised närvipunktid ning õigeid punkte masseerides on võimalik vabaneda nii seljavalust, unetusest, külmetushaigusest, kõhuhädadest kui ka mitmest muust tervisehädast.

Oluline on sõrme masseerida 60 sekundit järjest ning seda tuleb teha keskendunult! 

Pöidla masseerimine:

Kui tunned, et oled külma saanud ja hakkad haigeks jääma või tekib sul vahel õhupuudus ja esineb hingamisraskusi, siis masseeri oma pöialt 60 sekundit. Pöidla masseerimine aitab leevendada ka kopsude ja südame tervisega seotud probleeme.

Keskmise sõrme massaaž:

Kui sul on raskusi magamajäämisega ning sul on sageli ärevushäired, siis masseeri õhtul enne magamaminekut oma keskmist sõrme. See leevendab pingeid ja aitab uinuda. Ka närvilistes olukordades on võimalik end ise maha rahustada, kui keskmist sõrme masseerida.

Nimetissõrme massaaž:

See aitab kõhuhädade ja põletike puhul. Kui tunned, et kõht on korrast ära, siis masseeri nimetissõrme 60 sekundit.

Väikese sõrme massaaž:

Väikese sõrme masseerimine aitab leevendada kaela- ja seljavalu.

Sõrmusesõrme ehk nimeta sõrme massaaž:

Selle sõrme masseerimine aitab lümfisõlmi toksiinidest puhastada.

Allikas: higherperspectives.com