IIDNE FENG SHUI DIEEDITRIKK: kaotad kuni 5 kg nädalas

Idsetest aegadest kõrgelt hinnatud Feng Shui meetodi abil on võimalik tuua oma ellu harmoonia ja tasakaal ning seda mitte üksnes oma kodus, vaid ka oma kehas. Toitumisekspertide sõnul tasub Feng Shui'd praktiseerida juhul, kui soovid kaalust alla võtta ja alateadlikult suunata ennast tervislikumaid valikuid tegema.

Iidsetest aegadest kõrgelt hinnatud feng shui meetodi abil on võimalik tuua oma ellu harmoonia ja tasakaal ning seda mitte üksnes oma kodus, vaid ka oma kehas. Toitumisekspertide sõnul tasub feng shui’d praktiseerida juhul, kui soovid kaalust alla võtta ja alateadlikult suunata ennast tervislikumaid valikuid tegema.

Kuid milles seisneb feng shui dieeditrikk ja kuidas seda kasutama peaks? Nimelt tõdevad eksperdid, et kui eesmärgiks on hakata tervislikumalt sööma ja panna kehakaal langema, siis tuleks alati jälgida seda, kuidas sa valguse suhtes sööd. Süüa tuleks nii, et valgus paistab sulle ja sinu toidule eest peale ehk siis süüa täielikult valgustatud ruumis. Eelistatavalt võiks tegu olla naturaalse valgusega.

Põhjus on lihtne – uuringud näitavad, et pimedas või varjulises paigas süües valib inimene alateadlikult ebatervislikumaid toite ja sööb rohkem. Olles täiesti valgustatud, valitakse aga lahjemaid toite ning süüakse vähem, mille tulemusena kehakaal langeb, ilma et inimene ise selle jaoks midagi konkreetselt tegema peaks.

Allikas: youbeauty