IIDNE ROSINAJOOK, mis puhastab maksa mürkidest

6 kommentaari
IIDNE ROSINAJOOK, mis puhastab maksa mürkidest

Maks on üks kõige tähtsamaid organeid meie kehas ühendades valke, puhastades verd, filtreerides vett ja see pole veel kaugeltki kõik. Kõik ohtlikud toksiinid, mis organismi jõuavad, jäävad maksa ülesandeks – just maks peab suutma neutraliseerida ja hävitada kõik halva, mis inimese organismi jõuab.

Maks on üks kõige tähtsamaid organeid meie kehas, ühendades valke, puhastades verd, filtreerides vett ja see pole veel kaugeltki kõik. Kõik ohtlikud toksiinid, mis organismi jõuavad, jäävad maksa ülesandeks – just maks peab suutma neutraliseerida ja hävitada kõik halva, mis inimese organismi jõuab.

Sel põhjusel vajab maks ka ise puhastust ja seda regulaarselt. Ideaalis võiks inimene tarbida minimaalses koguses alkoholi ja loobuda rämpstoidust, sest ka see muudaks maksa töö hõlpsamaks, ent paraku mõjutavad maksa olukorda ka ravimid, bakterid ja muu sarnane. 

Et oma maksa eest hoolt kanda, võiks seda kaks korda aastas puhastada rosinaveega, mille valmistamine on ilmelihtne ja loomulikult on tegu sajaprotsendiliselt loodusliku retseptiga.

Vaja läheb umbes üks tass tumedaid maherosinaid ja vett. Kõigepealt vala rosinad kuumakindlasse anumasse ja kata keedetud veega ning lase 15 minutit rosinatel liguneda. Nüüd loputa rosinad külma veega, valmista uus keeduvesi ja vala uuesti rosinatele ning lase 24 tundi liguneda.

Joo rosinavett hommikul pool tundi enne söömist tühja kõhu peale. Rosinad võid niisama hiljem ära süüa või toidule lisada. Tarbi rosinavett nädal aega ning samal ajal väldi alkoholi, suhkrurohkeid toitusid ja rämpstoitu ning ka rasvast liha.

Allikas: naturalhealingmagazine.net