Keha ja vaim uudised

toob teieni 24-7fitness

JUST NEED ON ENESEKINDLA naise kõige olulisemad omadused

Enesekindel naine on keegi, keda imetlevad kõik teda ümbritsevad inimesed. Huffington Post reastas kõige olulisemad omadused, mis enesekindlatel naistel olemas on. Kontrolli, kas allolevad omadused käivad sinu kohta! Kui tunned end neis ära, siis on ka sinu näol tegemist lummavalt enesekindla naisega.

Enesekindel naine on keegi, keda imetlevad kõik teda ümbritsevad inimesed. Huffington Post reastas kõige olulisemad omadused, mis enesekindlatel naistel olemas on. Kontrolli, kas allolevad omadused käivad sinu kohta! Kui tunned end neis ära, siis on ka sinu näol tegemist lummavalt enesekindla naisega.

Nad tunnistavad oma vigu.

Keegi ei ole täiuslik. Me kuuleme seda tihti, aga mingil põhjusel ei taheta seda fakti endiselt uskuda. Enesekindel naine tunnistab kõiki oma puuduseid. Nad teavad, millised on nende tugevused ja milliseid külgi annab veel arendada. Tahtmine olla igas mõttes täiuslik ei ole eriti efektiivne ja kindlasti ei tee see sinu enesekindlusele head. Enesekindlad naised armastavad ennast sellisena, nagu nad on. 

Nad oskavad “EI” öelda.

See võib imelikuna tunduda, aga reaalsuses on see väga austusväärne oskus. Enesekindel naine ei võta endale liigseid kohustusi ning ta ei anna lubadusi, mida ta täita ei suuda. Nad lihtsalt ütlevad “ei”. Miks? Sest nad pigem seisavad tõega silmitsi, kui annavad tühja lubaduse ning peavad hiljem selle ebameeldivaid tulemusi lappima hakkama. Neil pole kõige jaoks aega. Mitte kellelgi ju pole! Vahe on selles, et enesekindel naine ei tõmba ennast lõhki, sest ta ei soovi läbi põleda. Ta tegeleb asjadega, mis naudingut pakuvad, mitte ei lepi inimestega kohtumisi kokku eelkõige nende heaolu silmas pidades. 

Nad kuulavad.

Kuigi enesekindlad naised usaldavad enda arvamust, kuulavad nad alati ka teiste arvamused ära. Eriti siis, kui tegemist on kriitikaga. Konstruktiivne kriitika on alati kasulik. 

Nad ei sula massi.

Enesekindel naine on teiste moodi olemise püüdlused jätnud kaugesse minevikku. Ta ei vaja teisi oma peegliks, et taibata, mis teda õnnelikuks teeb. Enesekindel naine teab seda ise väga hästi!

Nad on armastusele avatud.

Enesekindel naine ei lase oma minevikul ennast tagasi hoida. Nad teavad, et väärivad head ja tervet suhet. Nad teavad, et on piisavalt tugevad, kui kõik ei peaks hästi välja kukkuma ja nad teavad ka seda, et nad on piisavalt imelised, et saavad tagajärgedega mängeldes hakkama. 

Nad julgevad vajadusel abi paluda.

See on äärmiselt oluline. Need naised teavad, et millegi saavutamine ihuüksi on praktiliselt võimatu. Enesekindel naine ei tunne end abi paludes ohustatuna. Tal on alati abilised käepärast.

Nad suudavad oma tundeid kontrollida.

Olenemata asjaoludest suudab enesekindel naine alati oma tundeid mõista ning vajadusel teistele arusaadavaks teha. 

Nad ei tunne end süüdi.

Süü peaks olema ajutine emotsioon, kuid mõnikord jääb see meid kummitama. Enesekindel naine selgitab välja selle põhjuse ning lahendab olukorra. Kes soovib süütundega elada? Mitte keegi. 

Nad on teistele toeks.

Enesekindlale naisele meeldib jälgida, kuidas tema sõpruskonna liikmetel aina paremini läheb. Ta elab kaasa nende tööalastele saavutustele, suhetele ja edule. 

Buduaar.ee

Keha ja vaim uudised

toob teieni 24-7fitness