KAISA ABNERI avameelne paljastus: “See teekond on olnud raske, hirmud on esile kerkinud”

KAISA ABNERI avameelne paljastus: “See teekond on olnud raske, hirmud on esile kerkinud”
pilt: erakogu

Bikiinifitnessist Kaisa Abner tõdeb, et tal on veel pikk tee minna, kuid algus on tehtud.

Nimelt otsustas kaunitar mõni aeg tagasi, et ta soovib oma sisemust ja iseennast paremini tundma õppida. Nüüdseks on naine jõudnud mõistmisele, et mida rohkem ta oma sisemusega tegeleb, seda rohkem jõuab talle kohale, kui pikk tee on veel minna.

“Tunne on, nagu oleks 30 aastat ühiskonna automaatika pealt käinud. Teinud asju, mida ma arvasin, et on vaja teha … Lasknud endaga käituda, nagu ma arvasin, et on okei. Võtnud rollid, mis mulle ühiskonna arvates sobivad,” tõdeb Abner.

Kaisa toob välja soovitused, mis on aidanud teda sellel teekonnal ja mis ehk aitavad ka sinul oma elu paremaks muuta.

  • Inimesed käituvad täpselt nii, nagu nad sellel hetkel kõige paremini suudavad. Mitte keegi pole sügaval sisimas halb, kõik teevad endast parima. Ju ta lihtsalt ei osanud, suutnud muudmoodi.
  • Kui sinu vajadused on rahuldatud, alles siis tulevad teised. Kui sinu tass on tühi, ei saa sa teistele valada. Sina oled enda prioriteet ja alles seejärel tegeled sa teiste aitamisega.
  • Kõik nõuavad su tähelepanu, koguaeg – sina otsustad, kas sa neile ka seda annad. Ei veereta endalt vastutust, kui oled kulutanud enda terve päeva/elu kellegi teise heaks. See on sinu valik!
  • Sul on aega! Sul on kõige jaoks aega, mida sa väga soovid teha. Kui sa aega ei leia, siis see ei olnud parasjagu sinu prioriteet. Taaskord – ei veereta endalt vastutust ära!
  • Loodus tühja kohta ei salli. Lase negatiivsetel emotsioonidel, inimestel, minevikul minna! Lase uued ja paremad energiad asemele.
  • Hommik algab alati päikesetõusuga ja päev lõppeb loojanguga. See, millise sildi sa päevale kleebid on puhtalt sinu enda teha.
  • Inimesed on räiged egoistid. Sina oled, mina olen, teised on … mitte kedagi ei koti sinu käekäik rohkem, kui nende enda oma. Seega zero F ! Tee, mida SINA tahad! Ole milline SINA tahad!
  • Sa oled mugavuste ori. Inimene harjub kõigega kiirelt. See, millest kunagi unistasid, on täna igapäevane ja tavaline. Hinda igapäevast ja tavalist – ära lase neil kaduda, et neid uuesti hindama hakata.

Sarnased artiklid