KANDIDEERI! Kaota kaalu Dr Simeonsi dieediga ja jaga oma kogemust Buduaaris

KANDIDEERI! Kaota kaalu Dr Simeonsi dieediga ja jaga oma kogemust Buduaaris

Dr Simeonsi dieet on viimastel aastatel populaarsust kogunud kaalulangetusprogramm, mis võimaldab tervisele ohutult kaotada 40 päevaga 8-15 kg. Tänaseks on dieedilahendust edukalt ülekaalust vabanemisel kasutanud juba üle 8200 eestlase, teiste hulgas ka tuntud poliitik Laine Randjärv. Kui sind vaevab samuti ülekaal ning sooviksid just sel sügisel end käsile võtta, siis kandideeri Dr Simeonsi dieedi ja Buduaari projekti “Kaalulangetaja blogi” dieedipidajaks.

Tervise Arengu Instituudi 2014. aastal korraldatud täiskasvanute tervisekäitumise uuringu kohaselt on Eestis ülekaalulisi inimesi 32,5% ning rasvunuid 19,5%. Probleem on selgelt olemas ning aastatega süvenenud. “Meie eesmärk on aidata inimestel ülekaaluga võidelda efektiivselt ja lihtsalt, sealjuures tervist ohustamata ning ainult varurasva arvelt,” räägib Dr Simeonsi dieedi konsultant ja toitumisnõustaja Aire Kängsep. 

“Iga kaalulangetus nõuab teatavat distsipliini, seega ootame kindlasti inimest, kes on motiveeritud oma ülekaalust vabanema ja valmis ka programmi reeglitest kinni pidama,” sõnab Kängsep ja lisab, et see on ainus viis, kuidas saab kindel olla, et kaalulangus vastab lubatule. “Küll aga ütlen, et näljatundmist kartma ei pea ning ka treeningud pole kohustuslikud.”

Tutvu Dr Simeonsi dieediga ja loe programmi läbinud eestlaste edulugusid.

Soovid Dr Simeonsi dieedi programmi läbida ja oma kogemust jooksvalt jagada ka Buduaari veergudel “Kaalulangetaja blogis”? 

Pakume sulle:

Dr Simeonsi dieedipaketti väärtuses 90 eurot. 

Personaalset konsultandi ja toitumisnõustaja Aire Kängsepa tuge terve dieediperioodi jooksul.

Võimalust jagada oma vahetuid emotsioone kaalulangetamisest Dr Simeonsi dieediga Buduaaris.

Dieedi reeglitest kinnipidamisel ja edukal läbimisel preemiat! Saadame su spaasse lõõgastuma.

Kandideeri, kui:

Oled ülekaaluline või rasvunud. Kontrolli oma kehamassiindeksit SIIT.

Sul ei ole neerukive, kestvat vähiravi, avatud kõhuõõne operatsioonist on möödas rohkem kui kaks aastat ning sa pole rase ega toida last rinnaga.

Oled motiveeritud oktoobris 40-päevase dieediprogrammiga alustama, et kaotada 8-15 kg.

Oled kohusetundlik ning mõistad oma rolli olulisust projektis.

Oled valmis oma kogemust jagama Buduaaris artiklite ning intervjuu vormis.

Suur boonus on, kui oled hea kirjutaja ja suudad oma mõtteid artikliks siduda. Kui ei ole, pole hullu!

Kandideerimiseks saada e-mail contact@simeonsidieet.ee pealkirjaga “Kaalulangetaja blogi” ning kirjuta meile, miks just sina võiksid olla inimene, kes oma Dr Simeonsi dieedi läbimisest Buduaaris rääkima hakkab.

PS! Oma sooviavalduse saad saata kuni 3. oktoobrini!