KAROLIN TOHV: 3 tarkusetera, kuidas teha kergemini raskeid valikuid

KAROLIN TOHV: 3 tarkusetera, kuidas teha kergemini raskeid valikuid

„Kui palju teie ootate enda elus seda „kõige paremat“ aega millegi muutmiseks või tegemiseks? Mis siis, kui parimat ja halvimat aega ei olegi olemas ja on vaid praegune hetk, kus sul on võimalik hakata tegema valikuid, mis muudavad sinu elukäiku?“ küsib koolitaja Karolin Tohv ning pakub välja kolm tarkusetera raskete valikute kergendamiseks. 

Kui sul seisab ees mingisugune valik, mille järgi ära tunda, et „see on see,“ mida ma võiksin valida? 

Kõigepealt tee endale selgeks, mida sa päriselt soovid. Mõtle selle peale, kirjuta üles, saa kätte see energia, mis sinu elus peaks olema! Kui sa ei tea täpselt, mida sa soovid, annad universumile vaid segaseid signaale, mille tulemusena saad ka oma ellu ebamääraseid asju, mis sulle päriselt ei sobigi. 

Vali kerguse tunde järgi. 

Kas oled kogenud, kui kuuled millestki – ja isegi teadmata, mis see on ja kuidas see välja näeb, MISKI tõmbab selle poole? See ongi energia, mille järgi sa võiksid valikuid teha ja mida järgides on kerge tunne. Kui aga tunned mingi asja puhul raskuse tunnet, ei ole see ilmselt asi, mille poole peaksid jooksma.

Usalda end.

Kõige ägedamad võimalused on tulnud kõige hullumeelsemaid valikuid tehes. Sinu mõistuse ülesanne on hoida sind turvalisuse tsoonis, et sa miskit tavapärasest enamat ei looks, sest see paneb sind ebamugavustsooni, kuhugi tundmatusse. Seega, võiksid lähtuda valikute tegemisel eelkõige kerguse tundest ja kaasata mõistust oma järgmiste hullumeelsete sammude tegemisel. Mine selle energia järgi, mida enda ellu soovid. Usalda enda tunnet. Sina tead, milline on see energia, mida sa oma ellu soovid.