KAS RASVA SÖÖMINE aitab kõhurasva põletada?

KAS RASVA SÖÖMINE aitab kõhurasva põletada?

Blogija simplegreensmoothies jagab oma Instagrami kontol ning blogis mitmeid kasulikke nippe, kuidas oma tervist turgutada, tõhusamalt treenida ning tervislikumalt toituda. Paljud naised sooviksid kindlasti keharasvaprotsenti madalamaks saada, ent see pole sugugi nii lihtne.

Blogija simplegreensmoothies jagab oma Instagrami kontol ning blogis mitmeid kasulikke nippe, kuidas oma tervist turgutada, tõhusamalt treenida ning tervislikumalt toituda. Paljud naised sooviksid kindlasti keha rasvaprotsenti madalamaks saada, ent see pole sugugi nii lihtne.

Kuid kas rasva söömine aitab kõhurasva põletada?

Terviseekspertide ning ka terviseblogija sõnul on see tõepoolest võimalik, kui tarbida muidugi häid rasvu ning treenida. 

Kindlasti tasub meeles pidada, et oluline on toituda tervislikult ka üldjoontes ja teha trenni. Mitte ükski häid rasvu sisaldav toit ei suuda inimest saledaks teha, kui tema üldised toitumisharjumused on ebatervislikud ning ta ei tee üldse trenni.

Headest rasvadest võiks kindlasti oma menüüsse sisse tuua pähklid, seemned, lõhefilee ja avokaado. 

Kõik need rasvad sisaldavad ka valke, mida lihased arenguks vajavad. Kui tarbida vähe suhkruid ning selle asemel rohkem häid rasvu ja samal ajal treenida, siis on võimalik kõhurasva põletada.

 

Sarnased artiklid